دانلود نمونه سوال امتحانی ریاضی تمام پایه‌ها با فرمت (Word)

دانلود نمونه سوال امتحانی ریاضی تمام پایه‌ها با فرمت (Word)

درس ریاضی یکی از درس‌های حساس مدرسه به حساب می‌آید. معلم با تمام تلاش و زحمت مباحث درسی را صبر و حوصله به دانش‌آموزان می‌نویسد؛ آن را توضیح می‌دهد و سپس مثال‌هایی را برای تثبیت یادگیری برای دانش‌آموزان ارایه می‌دهد. اما چرا همه دانش‌آموزان در این درس موفق نمی‌شوند؟

از یک طرف، علت موفق‌نبودن دانش‌آموزان در رفتار خودشان پنهان شده است. از طرف دیگر معلم و استاد ریاضی است که کارش را ناقص می‌گذارد.

معلمان و مربیان بزرگوار، 

بارها ثابت شده است که یک آزمون خوب، یک تدریس حرفه‌ای را تکمیل می‌کند. این حرف اگر اجرایی شود، هم دانش‌آموزان درس را یاد می‌گیرند و به درس ریاضی عاشق‌تر می‌شوند، هم معلم از زحماتی که در زمان تدریس کشیده، احساس رضایت می‌کند.

که نهایتا باعث خوشحالی و احساس غرور، مدیر مدرسه و والدین دانش‌آموزان می‌شود. پس چرا با امکاناتی که در اختیار داریم، سنجش و ارزشیابی را کنار بگذاریم.

دانلود نمونه سوال امتحانی ریاضی متوسطه دوم

 دوره متوسطه دوم در رشته‌های تجربی انسانی، کاردانش ریاضیات دارد. البته خود رشته ریاضی تخصصی است و دروس آن نیز با نام‌های جبر و احتمال، هندسه، حسابان، دیفرانسیل، آمار  تدریس می‌شوند. ما در آژانس کنکور برای همه این رشته‌ها نمونه سوالات ریاضی طراحی کرده‌ایم. برای دانلود نمونه سوال امتحانی ریاضی متوسطه دوم، باید بخش‌های مختلف زیر روی دکمه خرید کلیک کنید.

دانلود نمونه سوال امتحانی ریاضی دوازدهم

پایه دوازدهم در چند سال اخیر که قانون تاثیر مثبت و مستقیم معدل را در رتبه کنکور لحاظ کرده‌اند، دارای اهمیت و حساسیت خاصی است. کسب نمره خوب در آزمون نهایی ریاضی دوازدهم، دانش‌آموزان را برای تحصیل در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود یک گام نزدیک‌تر می‌کند.

دبیران عزیز، شما هم در جریانید که دانش‌آموزان دوازدهم، داوطلبان کنکور سراسری هم هستند و زمان زیادی از برنامه مطالعه روزانه خود را به تست‌زنی و مرور سپری می‌کنند. از‌این‌رو، زمان زیادی برای مطالعه برای آزمون نهایی ریاضی دوازدهم ندارند. پس ارایه نمونه سوال درس به درس ریاضی دوازدهم یا دیگر نمونه سوالات ریاضی دوازدهم در نوبت اول و دوم، نمرات بالقوه آن‌ها را در آزمون نهایی افزایش می‌دهد. پس برگزاری آزمون برای ارتقای نمره آن‌ها بسیار موثر است. 

دی ماه (نوبت اول) خردادماه (نوبت دوم) شهرویر ماه نمونه سوالات نهایی ریاضی دوازدهم

دانلود نمونه سوال امتحانی ریاضی یازدهم

دانلود نمونه سوال امتحانی ریاضی دهم

دانلود نمونه سوال امتحانی ریاضی متوسطه اول

دانلود نمونه سوال امتحانی ریاضی نهم

دانلود نمونه سوال امتحانی ریاضی هشتم

دانلود نمونه سوال امتحانی ریاضی هفتم

دانلود نمونه سوال امتحانی ریاضی دوره آموزش ابتدایی

دانلود نمونه سوال امتحانی ریاضی ششم ابتدایی

دانلود نمونه سوال امتحانی ریاضی پنجم ابتدایی

دانلود نمونه سوال امتحانی ریاضی چهارم ابتدایی

دانلود نمونه سوال امتحانی ریاضی سوم ابتدایی

دانلود نمونه سوال امتحانی ریاضی دوم ابتدایی

دانلود نمونه سوال امتحانی ریاضی اول ابتدایی

نظر دادن بسته شده.