دانلود طرح درس زبان انگلیسی تمام پایه ها

فهرست مطالب

دانلود طرح درس زبان انگلیسی تمام پایه‌ها

معلمان و مدرسان عزیز

وقت بخیر،

ما می دانیم که ارائه طرح درس به مدرسه و کسب رضایت مدیر مدرسه یک نقطه مشترک در بین تمامی معلمان است. از طرفی خبر داریم که داشتن و نداشتن طرح درس دو نظریه علمی کاملاً ثابت شده است. و بسیاری از معلمان و مدرسان علاقه به محدود کردن برنامه درسی خود ندارند و خلاقیت را چاشنی کار خود می‌کنند.

به هر حال آموزش و پرورش داشتن یک طرح درس سالانه و یک طرح درس روزانه را برای معلمان و مدرسان زبان انگلیسی لازم دانسته است. ما در این پیج برای هر 6 پایه طرح درس‌های سالانه و روزانه آماده کردیم.

دبیران و معلمان عزیز می‌توانند از این طرح درس‌های استاندارد در آموزش خود استفاده کنند. البته این طرح درس‌ها با فرمت (Word) آماده شده‌اند. به آسانی هم قابل تغییر دادن هستند.

دانلود طرح درس زبان هفتم 

کتاب زبان هفتم کلاً 8 درس است. که مهمترین بخش‌های این کتاب مکالمه «Conversation» و «Practice» های آن است. بخش «Sounds and Letters» برای آشنایی با حروف و صداهاست البته یک بخش دیگری برای تقویت مهارت‌های شنیداری «Listening and Reading» بچه‌ها ارائه شده است. پنجمین بخش کتاب زبان هشتم، مربوط به «Speaking and Writing» است. در انتهای هر درس قسمتی را نیز برای ایفای نقش «Role Play» در نطر گرفته‌اند.

ما برای این کتاب بی‌نظیر زبان انگلیسی جدید، طرح درس‌های استانداری آماده کرده‌ایم. شما این طرح درس را با قیمت بسیار مناسب تهیه کنید. و چون با فرمت (Word) هستند، می‌توانید آن را تغییر داده و با ثبت مشخصات خود از آن استفاده کنید. برای دانلود طرح درس زبان انگلیسی هفتم، از دکمه‌ها یا لینک‌های خرید استفاده کنید.

دانلود طرح درس روزانه زبان هفتم

طرح درس روزانه زبان هفتم مربوط به جلساتی است که در کلاس تدریس می‌کنید. ما با توجه به اهداف آموزشی درس زبان انگلیسی و با در نظر گرفتن بارم بندی امتحانات نوبت اول و دوم، این طرح درس‌ها را آماده کرده‌ایم. در قسمت استفاده از ابزار و مواد آموزشی طوری عمل کرده‌ایم که لوازم مورد نیاز برای تدریس عمومی و همه معلمان و مدارس آن را داشته باشند.

برای خرید مجموعه طرح درس های روزانه زبان هفتم، روی مبلغ خرید کلیک کنید.

دانلود طرح درس زبان هفتم جلسه دوم (راهنمای تدریس قدم به قدم)

دانلود طرح درس زبان هفتم جلسه سوم (راهنمای تدریس قدم به قدم)

دانلود طرح درس سالانه زبان هفتم

برای هر پایه باید 2 نوع طرح درس زبان وجود داشته باشد. طرح درس سالانه زبان هفتم نیز یکی از الزامات مورد نیاز دبیر زبان در مدرسه است. که داشتن طرح درس زبان هفتم علاوه بر اثرگذاری در تدریس شما، مزایای دیگری هم دارد. علی الخصوص در مدارسی که مدیران به ارائه طرح درس معتقد باشند، در امتیاز دهی داشتن و نداشتن طرح درس را لحاظ می‌کنند.

 

دانلود طرح درس سالانه زبان هفتم

دانلود طرح درس زبان هشتم

کتاب پراسپکت (Prospect) زبان هشتم در مجموع 7 درس دارد. هر درس از کتاب زبان هشتم 6 بخش دارد. اولین بخش کتاب مربوط به مکالمه «Conversation» و دومین بخش آن مربوط تمرین‌های پرسش و پاسخ «Practice» و سومین بخش آن را املا و تلفظ «Spelling and Pronunciation» پوشش می‌دهد. در ادامه بخش چهارم کتاب تمرین‌هایی برای آموزش مهارت‌های شنیداری و نوشتاری «Listening and Writing» است. اما جالب‌ترین قست زبان هشتم مربوط به ریدینگ، اسپیکینگ و رایتینگ «Reading, Speaking and Writing» است، که در طرح درس برای این موارد برنامه‌های زیادی را گنجانده‌ایم.

یادداشت: اغلب قسمت‌های کتاب زبان هشتم دارای فایل صوتی ضبط شده است. استفاده از این فایل‌های صوتی باکیفیت و زیبا در طرح درس ذکر شده است. وسایل لازم برای استفاده از این فایل‌های صوتی زبان هشتم یک عدد موبایل و در صورت ممکن یک اسپیکر سازگار با موبایل است.

دانلود طرح درس روزانه زبان هشتم

ما برای هر 7 درس زبان هشتم، طرح درس روزانه آماده کرده‌ایم. این طرح درس‌ها با روش‌های استاندارد طراحی شده است. همه این فایل‌ها فرمت (Word) دارند. البته لازم به ذکر است که، معلمان و دبیران عزیز می‌توانند با اعمال تغییرات لازم (کاملاً اختیاری) این طرح درس‌های قابل تغییر را منحصر به فرد کنند.

دانلود طرح درس روزانه زبان هشتم (سه درس اول)

 

دانلود طرح درس سالانه زبان هشتم

به نظر خیلی از دانشمندان و متخصصان آموزش زبان، همچنین مسئولان آموزشی وزارت آموزش و پروش هیچ کتابی را نمی‌توان بدون یک طرح درس سالانه تدریس کرد. از این رو ما در آژانس کنکور طرح درس سالانه زبان هشتم را نیز آماده کرده‌ایم.

دانلود طرح درس زبان نهم

دانلود طرح درس زبان نهم

معرفی کلی زبان انگلیسی پایه نهم 

زبان انگلیسی پایه نهم، آخرین سری کتاب‌های prospect است. در این کتاب نسبت به prospect 1 -2 تفاوت‌هایی را شاهد هستیم. نگاه عمیق‌تر به مباحث گرامری، بررسی آهنگ جملات، طولانی شدن مکالمه‌های درس و همچنین عبارت‌های چند کلمه‌ای چیزی است که در شماره‌های یک و دو کتاب پراسپکت کمتر دیده می‌شد. این کتاب‌ هم به مکالمه زبان انگلیسی، لیسینینگ اهمیت داده است. 

آزمون‌های زبان پایه نهم به صورت هماهنگی برگزار می‌شود. از این رو دانش آموزان با یک چالش مفصل روبه‌رو می‌شوند. معلمان و دبیران باید زمان بیشتری را به حل و بررسی نمونه سوالات زبان اختصاص دهند. بنابراین در نگارش طرح درس زبان نهم باید زبان‌های بیشتری را برای سنجش و ارزشیابی اختصاص داد. کمااینکه ما هم در آژانس کنکور این طور عمل کرده‌ایم. 

 یک طرح درس جامع بدون آزمون‌های استاندارد ناقص است. ما برای درس به درس زبان انگلیسی پایه نهم نمونه سوالاتی را آماده کرده‌ایم. که می‌توان در کلاس استفاده کرد.

دانلود طرح درس روزانه زبان نهم

همانطور که اشاره کردیم. آزمون خرداد زبان نهم به صورت هماهنگ کشوری برگزار می‌شود. از آن جایی که یکی از اهداف آموزشی در این پایه کسب نمره بالا در آزمون نهایی زبان است، باید در روش درس و محتوای آموزشی حساسی بیشتری باشد. ما در آژانس کنکور برای این جلسات مختلف طرح درس های روزانه آماده کرده ایم. این طرح درس‌ها به احتمال زیاد تاثیر مثبتی در نحوه آموزش شما دبیران عزیز خواهد داشد.

منظور از طرح درس روزانه، طرحی درسی است که برای تدریس یک جلسه 90 دقیقه‌ای نوشته می‌شود. به عبارتی بهتر هر جلسه آموزشی نیاز به یک طرح درس روزانه دارد. زبان انگلیسی پایه نهم هم به تعدادی طرح درس نیاز دارد. اما از آنجایی که طرح درس به صورت دقیق دنبال نمی‌شود. معمولا برای هر درس زبان پایه نهم یک طرح درس می‌نویسند. 

علت آن هم، بی‌نظمی‌های موجود در مدیریت مدارس، وجود تعطیلی‌های پیش بینی نشده و خیلی از موارد دیگر است. پس درس زبان نهم باید 6 طرح درس روزانه داشته باشد. که ما به زودی فایل طرح درس روزانه زبان نهم را برای شما ارایه خواهیم کرد. 

برای تهیه این طرح درس روزانه برای پایه سوم با فرمت word روی دکمه خرید کلیک کنید.

دانلود طرح درس سالانه زبان نهم

اما طرح درس سالانه خیلی متفاوت‌تر از طرح درس روزانه است. طرح درس‌های سالانه زبان انگلیسی خیلی مهم هستند. این نوشته‌ها مبتنی بر تاریخ دقیقا مشخص می‌کند که معلم هر ماه تا کجا باید درس بدهد. چه زمانی آزمون ماهانه برگزار کند و نمرات مستمر دانش آموزان را ثبت کند. در چه تاریخی آزمون نوبت اول فرا می‌رسد و کلی اطلاعات دیگر در طرح درس سالانه زبان نهم گنجانده می‌شود. 

دانلود طرح درس زبان دهم

دانلود طرح درس روزانه زبان دهم

دانلود طرح درس سالانه زبان دهم

دانلود طرح درس زبان یازدهم

دانلود طرح درس روزانه زبان یازدهم

دانلود طرح درس سالانه زبان یازدهم

دانلود طرح درس زبان دوازدهم

دانلود طرح درس روزانه زبان دوازدهم

دانلود طرح درس سالانه زبان دوازدهم

برچسب ها: طرح درس روزانه زبان انگلیسی دوازدهم , طرح درس زبان پایه یازدهم, طرح درس زبان انگلیسی یازدهم, طرح درس زبان هشتم درس به درس, نمونه طرح درس سالانه زبان انگلیسی پایه دهم, طرح درس زبان هشتم, طرح درس زبان دهم