دانلود پاورپوینت فارسی ابتدایی تمام پایه‌ها

دانلود پاورپوینت آموزشی برای اول ابتدایی - دوم ابتدایی - سوم ابتدایی - چهارم ابتدایی - پنجم و ششم

0

دانلود پاورپوینت فارسی مقاطع ابتدایی

آیا برای تدریس درس فارسی، به فکر تهیه‎ی یه نرم‎افزار یا برنامه‎ی مناسب هستین؟ دانلود پاورپوینت فارسی مقاطع ابتدایی، پیشنهاد ما به شما معلم مسئولیت‎پذیر و به‎روزه.

پاورپوینت، یه برنامه‎ی پراستفاده و کاربردی، در عرصه‎ی آموزشه. برای یه آموزش حرفه‎ای و جذاب، برنامه‎ی کاملاً مناسبیه. یکی از برنامه‎های آفیسه که توسط شرکت مایکروسافت طراحی شده و برای ارائه‎ی انواع پروژه‎ها ازش استفاده می‎شه.

دلیل پراستفاده بودن برنامه‎ی پاورپوینت در عرصه آموزش؟

پاورپوینت برای ارائه‎ی متن، تصویر، گرافیک، جدول، صدا و ویدیوهای خاصِ مرتبط با موضوع موردنظر، می‎تونه به کار، برده بشه. این برنامه‎ی ظاهراً ساده، تموم امکاناتی که برای تهیه‎ی یه برنامه‎ی آموزشی درخور دانش‎آموزان عزیزمون لازمه، در خودش داره.

پاورپوینت رو برای همه‎ی درس‌‏ها می‎شه تهیه کرد و قابلیت‎هاش اونقدر زیاده که محدودیتی در این زمینه براش وجود نداره. به عبارت دیگه، آموزش همه‎ی درس‎ها رو با پاورپوینت، می‎شه جذاب‎تر و مؤثرتر کرد.
فارسی درس خیلی مهم و حساسی در دوره‎ی ابتداییه. به خصوص توی سال‎های اولیه‎ی این مقطع که مهم‎ترین درسشون فارسیه و دغدغه‎ی اولیا و معلم‌ها اینه که بچه‌ها توی فارسی ابتدایی قوی باشن تا بتونن بقیه‎ی درس‎ها رو خوب و راحت‎تر، مطالعه و درک کنن.
درس فارسی متن‌های نسبتاً طولانی‌تری نسبت به سایر درس‎ها داره. همچنین لغات جدید به همراه معانی‎شون که توی درس‎ها آورده میشه حجم زیادی از درس رو دربر می‎گیره. اگه برای تدریس از پاورپوینت استفاده بشه، بچه‌ها راحت‌تر به قسمت‌هایی از متن که موردنظر معلمه توجه می‎کنن. چون همگی درآن‌واحد دارن باهم به تصویر متن کتاب روی تابلو، نگاه می‎کنن. معلم همراه با خوانش متن یا لغات، با دست، به کلمه‌ها و جمله‌ها اشاره می‎کنه و دانش‌آموز تمرکزشو راحت‎تر حفظ می‎کنه.

دانلود پاورپوینت فارسی ابتدایی تمام پایه‌ها

لینک  قیمت  نام فایل
خرید و دانلود  12,000 تومان دانلود پاورپوینت فارسی دوم درس 1
خرید و دانلود  12,000 تومان دانلود پاورپوینت فارسی دوم درس 2
خرید و دانلود  12,000 تومان دانلود پاورپوینت فارسی دوم درس 3
خرید و دانلود  12,000 تومان دانلود پاورپوینت فارسی دوم درس 4
خرید و دانلود  12,000 تومان دانلود پاورپوینت فارسی دوم درس 5
خرید و دانلود 12,000 تومان دانلود پاورپوینت فارسی دوم درس 6
خرید و دانلود  12,000 تومان دانلود پاورپوینت فارسی دوم درس 7
خرید و دانلود 12,000 تومان دانلود پاورپوینت فارسی دوم درس 8
خرید و دانلود 12,000 تومان دانلود پاورپوینت فارسی دوم درس 9
خرید و دانلود  12,000 تومان دانلود پاورپوینت فارسی دوم درس 10
خرید و دانلود  12,000 تومان دانلود پاورپوینت فارسی دوم درس 11
خرید و دانلود  12,000 تومان دانلود پاورپوینت فارسی دوم درس 12
خرید و دانلود 12,000 تومان دانلود پاورپوینت فارسی دوم درس 13
خرید و دانلود  12,000 تومان دانلود پاورپوینت فارسی دوم درس 14
خرید و دانلود 12,000 تومان دانلود پاورپوینت فارسی دوم درس 15
خرید و دانلود  12,000 تومان دانلود پاورپوینت فارسی دوم درس 16
خرید و دانلود 12,000 تومان دانلود پاورپوینت فارسی دوم درس 17
خرید و دانلود  99,000 تومان دانلود یکجا با 50 درصد تخفیف 

 این درصورتیه که تصاویر بدون صدا باشن و معلم خودش بخواد درس رو ارائه بده و فیلم تدریسش رو برای بچه‌ها بفرسته. یه راه دیگه‎ش اینه که برنامه‎ی پاورپوینتِ تدریس، صداگذاری بشه. توی این روش دیگه لازم نیست معلم متن رو خوانش کنه و کافیه برنامه رو در اختیار دانش‎آموزان قرار بده. اون‎ها هم می‎تونن درس رو به صورت فیلم هر چند بار که دوست داشتن مشاهده کنن. این روش در این روزها که بیشتر دانش‌آموزها به شیوه‎ی غیرحضوری مشغول تحصیل هستن کارایی زیادی داره.

آموزش مجازی با دانلود پاورپوینت فارسی ابتدایی

خوانش متن درس‌های فارسی، دسته‌بندی لغات جدید و خوانش و تلفظ صحیح اون‎ها توی یه پاورپوینت آموزشی فارسی ابتدایی، فرصتی در اختیار دانش آموزان مجازی قرار می‎ده تا درس رو بارها و بارها مرور کنن و نگران از دست دادن کلاس نباشن.

سر کلاس درس هم اگه دانش‌آموزی، توی قسمتی از درس مشکل داشت و خواستین اون رو یه بار دیگه برای همه توضیح بدین، لازم نیست همگی کتاب رو ورق برنن و اون صفحه رو پیدا کنن. شما با برنامه‌ای که در دست دارین خیلی سریع به صفحه موردنظر می‎رین و بچه‌ها با نگاه کردن به تابلو و توضیحات شما، مشکلشون برطرف می‎شه.

اجزای متحرک و موشن‌ها کارو جذاب‌تر می‌کنه

پاورپوینت امکان اضافه کردن آپشن‎های خاصی برای جلب‌توجه دانش‌آموز و درگیر کردن اون با مباحث درس داره که توی این روزهای تدریس مجازی، خیلی زیاد به کار می‎یاد. مثل متحرک کردن اجزایی از اسلایدهایی که تهیه می‌کنید تا بچه‌ها ازش استفاده کنن.

معلما به خاطر شرایط خاص آموزشی که به خاطر کرونا اتفاق افتاده، وقت کافی برای آماده کردن یه پاورپوینت باکیفیت و کامل رو ندارن. برای تولید یه پاورپوینت پرمحتوا و جذاب برای فارسی ابتدایی، طرح درس و سناریوی جامعی لازمه. ما در آژانس کنکور، پاورپوینت‌هایی برای درس‎های فارسی اول، دوم، سوم، چهارم، پنجم و ششم ابتدایی طراحی کردیم که معلما می تونن اون‎ها رو دانلود و از روشون توی کلاس درس، تدریس کنن.

دانلود پاورپوینت فارسی مقاطع ابتدایی، فرصتی براتون مهیا می‎کنه که بیشتر بتونین به کار تدریستون مشغول باشین و زمان رو برای تولید محتوای آموزشی به هدر ندین. می‎تونین روی پاورپوینت‌های متحرک و باکیفت ما، صدای خودتونو بذارین و به‌عنوان تولید محتوای آموزشی، به دانش آموزاتون ارئه بدین.

پاورپوینت، آموزش و سرگرمی

دانش آموزان ابتدایی، در دوره‎ی کودکی، به سر می‎برن. همونطور که می‎دونید بچه ها از ثبات موقعیت گریزانن. یعنی نمی‎تونن توی یه موقعیت و حالت ثابت برای مدت طولانی، باقی بمونن. آموزش‎های این دوره، باید مبنی بر بازی و سرگرمی باشه. به خصوص پایه‎های پائین‎تر. البته این ویژگی آموزش‎های جذاب و توام با سرگرمی، نباید دانش‎آموز رو از فضای آموزشی تدریس، دور کنه. حفظ اعتدال بین این دو مسئله، به خودی خود، یه کار تخصصی و مهمه.

مطالب درسی رو می‎شه با دانلود پاورپوینت فارسی برای آموزش ابتدایی، به یه فعالیت جالب برای دانش آموزا تبدیل کرد. اون‎ها، به خصوص وقتی مطالب درسی سخت‎تر و پیچیده‎تر می‎شه، نیاز دارن معلم به شیوه‎ای خلاقانه، بهشون آموزش بده و استرس رو ازشون دور کنه. ساده‎ کردن یادگیری، برای دانش‎آموزان، یکی از مهارت‎های ارزشمند و پراهمیت معلم‎های مجرب و حرفه‎اییه. مهارتی که آرامش و امنیت خاطر دانش‎آموز و اولیا رو در طول سال تحصیلی، رقم می‎زنه.

 بهترین روش جبران نواقص عدم حضور دانش‌آموز در کلاس درس

مزایا و برتری حضور در کلاس رو نسبت به آموزش غیرحضوری، نمی‎شه انکار کرد. از طرفی چاره‌ای جز برگزاری کلاس‌ها به‌صورت مجازی باقی نمونده. پاورپوینت‌های ما همشون از کلاس شبیه‌سازی شدن. با دانلود پاورپوینت فارسی ابتدایی از سایت ما، بچه‌ها رو به کلاس درس می‌برید.

متن‌ها با فونت مخصوص کتاب درسی نوشته شده و همه جزییات متحرک هستن و برای تدریس آنلاین عالین.

 

سفارش طراحی پاورپونیت فارسی برای معلمان مشکل پسند 

یکی از آیتم‌هایی که برای پاورپوینت هامون درنظر گرفتیم اینه که معلمای باسلیقه می‎تونن درخواست پاورپوینت سفارشی بدن. پاورپوینت‌های ما کامل و بدون نقصن، اما گاهی یه معلم دوست داره طبق سلیقه خودش یه تغییراتی توش بده یا لازم بدونه یه چیزایی بهش اضافه کنه و یا هر آپشن دیگه‎ای که خودش درنظر داشته باشه. با دانلود پاورپوینت فارسی ابتدایی از طرف شما معلم عزیز، ما آماده‌ایم در اسرع وقت، برنامه‎ی پاورپوینت آموزشی مخصوص به خودتونو در اختیارتون قرار بدیم.

 

پاورپوینت اختصاصی

ما با دانش‎آموزان در پایه‌های مختلف سروکار داریم. این یعنی گروه‌های سنی متفاوت. در تولید پاورپوینت‎های ما، این تفاوت‌ها؛ همچنین سلایق، علایق و استعداد ذاتی بچه‌ها در نظر گرفته شده. دانلود پاورپوینت فارسی ابتدایی یعنی وجود شش پاورپوینت فارسی که درصورت نیاز می‎تونید از هر کدومشون بهره کافی ببرین.

مهم‌ترین کاربردهای پاورپوینت در درس فارسی

شاید لازم باشه قبل از دانلود پاورپوینت فارسی برای تدریس ابتدایی، با کاربردهای مهمش آشنا بشید

  • نحوه ارائه مطالب رو می‎شه طراحی کرد و نگران نوشتن طرح درس طولانی روی تخته نبود. این یعنی استفاده‎ی مفید از وقت کلاس.
  • هرجایی از مطالب رو که نیاز بود می‎تونین خیلی سریع ویرایش کنین. یعنی تغییر مطالب، حذف یا اضافه کردن بعضی مطالب امکان‎پذیره.
  • دانش‎آموزان به خاطر گرایشی که به فضای مجازی و برنامه‌های جذاب آموزشی دارن، ازش استقبال می‎کنن.
  • یه سری اطلاعات اضافی هستن که معلم در چنته داره. این اطلاعات ممکنه توی تدریس استفاده بشه یا اینه اصلاً بهش رجوع نشه. برای مواقع لزوم، می‎شه چنین اطلاعاتی رو به‌صورت پنهان توی برنامه گنجوند که معلم رو خاطرجمع می‎کنه.

سطح علمی پاورپوینت‌های تولیدی ما

مطالب، عنوان‌ها و اسلایدهای پاورپوینت‌های ما رو مدرسان حرفه‌ای و باتجربه برای ارتقا سطح آموزش در کشور، گردآوری می‎کنن. دقت و ظرافتی که در این کار به خرج می‎دن قابل ستایشه. با دانلود پاورپوینت فارسی برای صداگذاری ابتدایی، از این محصول ارزنده حداکثر استفاده رو ببرید و لذت در یادگیری رو برای دانش‌آموزان به ارمغان بیارید.

 یه توصیه جدی به معلم‌های دوست‌داشتنی

توی دنیایی که زندگی هممون با اینترنت عجین شده، اگه آموزگاری، همواره در پی استفاده از همون روش‌های سنتی پیشین باشه و کاری برای ارتقا سطح آموزشیش نکنه، نمی‎تونه  فردی مؤثر و ماندگار در حرفه خودش باشه. باید با زمانه جلو رفت و مقاومت در برابر فن‌آوری نتیجه معکوس خواهد داشت.

پاورپوینت، استفاده بسیار معقولی از این فناوریه. لزومی نداره حتماً در این زمینه دانش یا مهارت خاصی داشته باشین. پاورپوینت‌های ما رو دانلود کنین و به دنیای پرمحتوا و دلنشینی قدم بذارین که سال تحصیلی رو برای دانش‎آموزانتون و خودتون، به یه خاطره‌ی شیرین، بدل می‎کنه.

سفارش تولید محتوای آموزشی برای درس فارسی

منظور از تولید محتوای آموزشی، ارائه مطالب درسی به‌صورت دیجیتاله. دانش آموزان با استفاده از کامپیوتر، تبلت و موبایل، می‎تونن به فایل‌های تولید محتوا دسترسی پیدا کنن.

کتابای درسی در عین سادگیشون، مفاهیم پایه‌ای و مهمی رو در برگرفتن که اگه بچه‌ها روشون تسلط پیدا نکنن، برای سال‌های تحصیلی آینده، دچار مشکلات جدی می‎شن. اون ها باید برای حل مسائل پیچیده، مهیا بشن و در صورت مواجهه با چنین مسائلی، فرار رو برقرار ترجیح ندن. یه معلم خلاق از متدهای مختلفی برای ایجاد اشتیاق در یادگیری بچه‌ها استفاده می‎کنه.

ما می‎تونیم، با سفارش تولید محتوای آموزشی از طرف شما، محتوای آموزشی استانداردی براتون تهیه کنیم. شما فقط سفارش بدین؛ بعد از دریافت محصول، تدریس جذابتونو شروع کنین.

 دانلود پاورپوینت فارسی مقاطع ابتدایی

در اینجا، ما پاورپوینت فارسی مقاطع مختف رو در فایل‎های جدا براتون گذاشتیم، می تونین پایه مورد نظرتون رو دانلود کنین.

دانلود پاورپوینت فارسی اول ابتدایی
دانلود پاورپوینت فارسی اول ابتدایی

دانلود پاورپوینت فارسی اول ابتدایی

مهم‎ترین درس پایه‎ی اول، درس فارسیه. هر چه در این سال بکاریم، در سال‎های بعد درو می‎کنیم. گاهی توی این پایه، به اشتباه، مهارت‎های شفاهی، قربانی مهارت‎های کتبی می‎شن و دانش‎آموزی که املای خوبی می‎نویسه در خوانش ضعیفه. این موضوع باعث یاس و ناامیدی اولیا می‎شه. چون با وجود تمام توانایی‎ها و یادگیری‎هایی که حاصل شده، کودک نمی‎تونه از روی متن، خوب بخونه و مطمینا برای یادگیری سایر دروس دچار مشکل خواهد شد.

دانلود پاورپوینت فارسی اول ابتدایی، یه راه‎حل ساده برای تقویت روخوانی بچه هاست. شما متن‎ها و لغات کتاب رو به شیو ه‎ای گیرا، در اختیارشون قرار می‎دین و یقین پیدا می‎کنین که چنین تمرینی هرگز از ذهن دانش آموز پاک نمی‎شه.

نگاره‎های کتاب کلاس اول، نشانه ها، کلمات کلیدی، ترکیب‎ها و خیلی از موارد دیگه که برای دانش‎آموز کلاس اولی تازگی دارن، با یه پاورپوینت زیبا و بدون نقص، با درج شکل‎ها با همون کیفیت کتاب، کار رو برای همه، ساده‎تر می‎کنه.

 دانلود پاورپوینت فارسی دوم ابتدایی
دانلود پاورپوینت فارسی دوم ابتدایی

 دانلود پاورپوینت فارسی دوم ابتدایی

زحمت معلم در درس فارسی پایه دوم کمتر از معلم کلاس اول نیست. وقتشه دانش‎آموز، ایرادات و ضعف‎های خوندن و نوشتن رو پشت سر بذاره. دیگه باید بهتر از سال قبل باشه و کمی به سرعت و دقتش اضافه کنه. فارسی در این مقطع، تمرینه و تمرین. یادآوری‎های فراوونی رو می‎طلبه و درصورت وجود نقص آموزشی از سال قبل، بیشتر از معلم، خود دانش آموز اذیت می‎شه. بچه ها در این شرایط بیشتر درصدد فرار هستن تا اصلاح. مقید کردنشون به تمرینات بیشتر، کار بسیار سختیه.

دانلود پاورپوینت فارسی دوم ابتدایی، یعنی به وجود آوردن شرایط آموزشی و تمرینی مناسب حال بچه های کلاس دومی. با درک شرایط و ویژگی‎های بااهمیت این رده‎ی سنی، این بچه‎ها، آموزشی رو که به نظرشون سنگین می‎یاد، شیرین خواهید کرد.

دانلود پاورپوینت فارسی سوم ابتدایی
دانلود پاورپوینت فارسی سوم ابتدایی

دانلود پاورپوینت فارسی سوم ابتدایی

 دانش‎آموزا، توی این مقطع، درکشون از درس و مسائل آموزشی بالاتر رفته. دیگه روانخوانی دغدغه اصلی نیست و مطالب جدیدی برای آموختن، پیش رو دارن. شما معلم عزیز، برای بالابردن شوق و رغبت بچه‎های سومی، می‎تونین با دانلود پاورپوینت فارسی سوم ابتدایی از علاقه‎ی خاصشون به فن‎آوری جدید استفاده کنین و یه تدریس بسیار کاربردی و سودمند داشته باشین.

 دانلود پاورپوینت فارسی چهارم ابتدایی
دانلود پاورپوینت فارسی چهارم ابتدایی

 دانلود پاورپوینت فارسی چهارم ابتدایی

کلاس چهارمی‎ها بهتر از قبل مفاهیم رو درک می‎کنن و در امور مربوط به درس و مدرسه تسلط خوبی پیدا کردن. از گذشته تا به حال همیشه در مورد سخت بودن درس‎های این پایه گفته شده. درحالی‎که نحوه‎ی تدریس خیلی تاثیرگذاره و بچه‎ها با یه آموزش خوب، سال تحصیلی خیلی راحتی می‎تونن داشته باشن. در درس فارسی که مدنظر ماست، برای رسیدن به این نتیجه خوب و مطلوب، دانلود پاورپوینت فارسی چهارم ابتدایی رو بهتون پیشنهاد می‎کنیم.

دانلود پاورپوینت فارسی پنجم ابتدایی
دانلود پاورپوینت فارسی پنجم ابتدایی

دانلود پاورپوینت فارسی پنجم ابتدایی

پایه‎ی پنجم اهمیت فراوونی داره. بچه‎ها با مفهوم سخت بودن درسا مواجه می‎شن. اینکه معلم از لحاظ علمی و حرفه‎ای ارتقا پیدا کرده باشه یا نه، توی این مرحله، خیلی تعیین کننده‎ست. درس فارسی هم به مراتب، سخت‎تر از قبل شده و همگام با اون سنگین‎تر شدن بقیه درس‎ها، کارو برای بچه‎ها دشوارتر کرده. دانلود پاورپوینت فارسی پنجم ابتدایی و ارائه‎ی اون به دانش‎آموزا، می‎تونه راهگشا باشه.

دانلود پاورپوینت فارسی ششم ابتدایی
دانلود پاورپوینت فارسی ششم ابتدایی

دانلود پاورپوینت فارسی ششم ابتدایی

پایه‎ی ششم واقعا پایه‎ی سخت و پیچیده‎اییه. بچه‎ها گاهی سردرگم می‎شن و نمی‎دونن به کدوم درسشون برسن. برای درس فارسی، ما به شما معلم دلسوز پیشنهاد می‎کنیم، با دانلود پاورپوینت فارسی ششم دبستان، دانش‎آموزای سخت کوش این پایه رو در مسیر مناسب تحصیلی هدایت کنین.

سخن آخر

دستیابی به سطح مطلوبی از کیفیت آموزشی، آرزوی همه‎ی شما معلمان عزیز، اولیا و نظام آموزشی کشوره. تحقق این آرزو، در گرو به کار گرفتن روش‎های تدریس نوین و ارتقا سطح آموزشی شماست. یکی از مشکلات اساسی نظام آموزش و پرورش ما به کار نبردن روش‎های تدریس نوین و فن‎آوری روز، در آموزشه. با دانلود پاورپوینت فارسی دبستان ابتدایی، می‎تونین، توی درس فارسی، دانش‎آموزانتونو در مسیر مناسب تحصیلی قرار بدین. امیداریم بتونیم توی این مسیر مقدس، همواره در کنارتون باشیم.

 

 

 مقالات خواندنی: 

دانلود پاورپوینت ریاضی ابتدایی تمام پایه‌ها

دانلود کاربرگ ریاضی پیش دبستانی مخصوص مدارس دولتی و غیردولتی

دانلود کاربرگ ریاضی برای آموزش ابتدایی با فرمت ورد

اقدام پژوهی برای مقطع ابتدایی | سفارش و دانلود

تولید محتوای الکترونیکی برای مدارس 1399

 

 

 

 

 

 

 

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشه.

پیام شما ارسال شد