سفارش تولید محتوای آموزشی برای مدرسه

سفارش تولید محتوای آموزشی + الکترونیکی + ویدیویی برای آموزش مجازی در مدرسه

0
برای مشاهده نمونه کار محتوای آموزشی تماس بگیرید

سفارش تولید محتوای آموزشی برای مدرسه

در گذشته‌ می‌‎‌گفتند یک روزی می‌آید و  دیگر مدارس تعطیل می‌شوند. هیچ کسی باور نمی‌کرد. شما چطور باور می‌کردید که یک روزی تولید محتوای آموزشی جایگزین تدریس در کلاس شود؟

به جز متخصصان و فعالان آموزش الکترونیک، کمتر کسی به تولید محتوای آموزشی الکترونیکی معتقد بود. تا اینکه ویروس کرونا منتشر شد و به یک بیماری همه‌گیر تبدیل شد.

در سال تحصیلی 1398-1399 آموزش و پرورش ایران از زمان شدت گرفتن مرگ‌ومیر بر اثر کرونا تعطیل شد. در این زمان فقط تعداد اندکی از معلمان دلسوز با تولید محتوای آموزشی برای پایه ابتدایی و متوسطه اول و دوم آموزش را متوقف نکردند. اما عمدتا خیلی از دانش آموزان از آموزش محروم بودند و علت آن موارد زیر بود:
 • همه دانش آموزان امکاناتی مثل (کامپیوتر، لپ تاپ، موبایل و اینترنت) نداشتند
 • معلمان با شیوه تولید محتوای آموزشی آشنا نبودند
 • حجم دروس مخصوصا در پایه آموزش ابتدایی بسیار زیاد بود

سرنوشت سال‌تحصیلی 1399- 1400 چه می‌شود؟

در سال تحصیلی پیش‌رو نیز گمانه‌زنی‌ها بر این است که پاندمی کرونا همچنان باقی می‌ماند. حتی اگر واکسنی نیز پیدا شود، تاریخ انقضا خواهد داشت. همه این دلایل و آمار بسیار بالای مرگ‌ومیر نشان می‌دهد آموزش در ایران و در سالتحصیلی جدید نیز تعطیل یا نیمه تعطیل خواهد ماند.

اگر مدارس تعطیل باشد چه می‌شود. اگر مدارس به کلی تعطیل باشد؛ تنها روش موجود برای ادامه‌دادن مدرسه تلویزیونی ایران + تولید محتوای آموزشی و الکترونیکی معلمان است.

اگر مدارس نیمه تعطیل باشد چه می‌شود. اگر مدارس نیمه تعطیل باشد؛ آموزش هم به صورت حضوری (با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و کاهش تعداد ساعات تدریس و نوبت ‌بندی حضور دانش‌آموزان) ادامه خواهد یافت؛ که در این صورت نیز باز باید با سه مولفه مدرسه تلویزیونی ایران + تولید محتوای آموزشی و الکترونیکی معلمان + آموزش حضوری در مدارس روبه رو باشیم.

همه دلایل بالا نشان می‌دهد که تولید محتوا آموزشی به یک الزام تبدیل شده است. علاوه‌بر این مدیران مدرسه و مسئولین آموزش و پرورش نیز با تشکیل فراخوان‌ها و جشنواره‌ها معلمان را به صورت غیرمستقیم برای آموزش مجازی تشویق می‌کنند.
آموزش تولید محتوای آموزشی در اینستاگرام

خدمات تولید محتوای آموزشی و الکترونیکی برای معلمان و مدارس

ما در آژانس کنکور برای حمایت از آموزش مجازی؛ تصمیم گرفتیم خدمات تولید محتوای آموزشی و الکترونیکی را به پایه‌های تحصیلی زیر انجام دهیم. بنابراین اگر فکر می‌کنید که مهارت‌های لازم را برای تهیه محتوای الکترونیکی ندارید؛ تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید. خدماتی که ما ارایه می‌دهیم موارد زیر است:

تولید محتوای آموزشی برای پایه اول ابتدایی

معلمان پایه اول ابتدایی در شرایط بسیار سختی قرار گرفته‌اند. آموزش بچه‌های اول دبستان خودش به تنهایی مشکل و سخت بود که وضعیت پیش آمده امکان تدریس حضوری را هم محدود کرد. پس راهی نیست جز تولید محتوای آموزشی و الکترونیکی برای دانش آموزانی که در پایه اول ابتدایی تحصیل می‌کنند.

تولید محتوای آموزشی برای پایه اول ابتدایی 

درس‌های اصلی پایه اول ابتدایی، ریاضی، فارسی، قرآن، علوم تجربی و نگارش فارسی است. بنابراین باید قبل از شروع سال‌تحصیلی جدید برای هر یک از این درس‌ها طرح درس پایه ابتدایی بنویسید؛ سپس با در نظر گرفتن آموزشی مجازی و آموزش حضوری برای همه دروس یا دروس مهم پایه اول دبستان محتوای آموزشی طراحی کنید.

 • تولید محتوای ریاضی اول ابتدایی
 • تولید محتوای علوم اول ابتدایی
 • تولید محتوای فارسی اول ابتدایی
 • تولید محتوای نگارش فارسی اول ابتدایی
 • تولید محتوای قرآن اول ابتدایی

تولید محتوای آموزشی برای پایه دوم ابتدایی

در پایه دوم ابتدایی درس هدیه‌های آسمان نیز به درس‌های دیگر اضافه می‌شود. البته معلمان پایه دوم ابتدایی کمی آرامش خاطر دارند از این که اکثر آن‌ها خواندن و نوشتن را تا حدودی یاد گرفته‌اند. اما متاسفانه به دلیل بی‌نظمی‌های پارسال ما شاهد این خواهیم بود که تعداد زیادی از دانش آموزان مهارت خواندن و نوشتن را به خوبی یاد نگرفته‌اند. پس امسال در تولید محتوای آموزشی پایه دوم ابتدایی باید تلاش بیشتری کنیم و نگذاریم آموزش دانش آموزان به سبب این شرایط عقب بماند و بچه‌های عزیزمان افت تحصیلی را تجربه کنند.

تولید محتوای آموزشی برای پایه دوم ابتدایی 

 همانند پایه اول دبستان؛ در پایه‌ دوم دبستان نیز درس‌های قرآن، ریاضی، علوم تجربی، ریاضی، فارسی و نگارش فارسی را داریم و هر یک از این درس‌ها طرح درس ویژه خود را دارد و لازم است برای هر یک از این دروس با تولید محتوای آموزشی بر کیفیت و کارایی طرح درس‌های خودمان بیافزاییم. بنابراین امسال باید قبل از شروع سال‌تحصیلی جدید موارد زیر را انجام دهید:

 • تولید محتوای قرآن دوم ابتدایی
 • تولید محتوای ریاضی دوم ابتدایی
 • تولید محتوای علوم دوم ابتدایی
 • تولید محتوای هدیه های آسمان دوم ابتدایی
 • تولید محتوای فارسی دوم ابتدایی
 • تولید محتوای نگارش فارسی دوم ابتدایی

سفارش تولید محتوای آموزشی برای پایه سوم ابتدایی

تولید محتوای آموزشی برای پایه سوم ابتدایی

سفارش تولید محتوای آموزشی برای پایه چهارم ابتدایی

سفارش تولید محتوای آموزشی برای پایه چهارم ابتدایی

سفارش تولید محتوای آموزشی برای پایه پنجم ابتدایی

سفارش تولید محتوای آموزشی برای پایه پنجم ابتدایی

سفارش تولید محتوای آموزشی برای پایه ششم ابتدایی

سفارش تولید محتوای آموزشی برای پایه ششم ابتدایی

سفارش تولید محتوای آموزشی برای پایه هفتم ابتدایی

سفارش تولید محتوای آموزشی برای پایه هشتم ابتدایی

سفارش تولید محتوای آموزشی برای پایه نهم ابتدایی

سفارش تولید محتوای آموزشی برای پایه دهم ابتدایی

سفارش تولید محتوای آموزشی برای پایه یازدهم ابتدایی

سفارش تولید محتوای آموزشی برای پایه دوازدهم ابتدایی

سفارش تولید محتوای آموزشی برای مدرسه

ما در آژانس کنکور تمامی خدمات تولید محتوای آموزشی را انجام می‌دهیم. برای سفارش تولید محتوای آموزشی با ما تماس بگیرید.

آژانس کنکور با تجربه‌ چندین ساله آماده ارایه خدمات تولید محتوای آموزشی پایه اول، دوم، سوم، چهارم، پنجم، ششم، هفتم، هشتم، نهم، دهم، یازدهم و دوازدهم است. برای سفارش تولید محتوای آموزشی تماس بگیرید.

فرایند سفارش تولید محتوای آموزشی در آژانس کنکور:

مشخص کردن درس و صفحاتی که باید تدریس شوند

 1. برآورد هزینه و پرداخت مشتری
 2. دریافت محتوای تدریس + متن تدریس (به صورت محاوره‌ای و حرفه‌ای)
 3. تدریس از روی متن تدریس و ضبط صدا در یک محیط آرام
 4. ارسال فایل یا فایل‌های صوتی تدریس توسط مشتری
 5. تدوین محتوای آموزشی و تحویل به مشتری

چرا آژانس کنکور؟

دلیل اینکه بیشتر معلمان از آژانس کنکور درخواست تولید محتوای آموزشی برای مدرسه داشته اند این است که ما در آژانس کنکور دقت زیادی به تدریس داریم. سناریوی تدریس نوشته شده تمام بر اساس کتاب راهنمای معلم مورد تایید وزارت آموزش و پروش بوده و پس از تحویل به معلم گرامی نیز، مورد بررسی قرار می گیرد.

به دلیل اینکه در فرآیند تولید محتوا، سناریوی تدریس مورد بررسی و بحث قرار می گیرد، محتوای نهایی تماما بر اساس نیازها و قابلیت های دانش آموزان تدوین می شود.

ما توجه زیادی به جزئیات داریم و کمترین میزان اشتباه را در کار تولید محتوای خود داریم. در صورت وجود هرگون مشکلی نیز پس از تحویل محتوا، امکان ویرایش آن وجود دارد.

 

 

لینک‌های مفید:

دانلود تولید محتوای آموزشی 

آموزش تولید محتوای آموزشی 

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشه.

پیام شما ارسال شد