دانلود نمونه سوال زبان متوسطه اول

دانلود نمونه سؤال زبان متوسطه اول

در متوسطه اول یعنی راهنمایی سابق 3 پایه وجود دارد. معلمان معمولاً برای راحتی کارشان از خدمات آژانس کنکور استفاده می‌کنند. البته اساتید محترم باتجربه و با تحصیلات عالی اطلاع دارند که سنجش و ارزشیابی یک تخصص به حساب می‌آید. پس لزومی ندارد معلم خودش سوال طرح کند.

طراحی یک نمونه سؤال امتحانی خصوصاً درس زبان انگلیسی نیاز به اصول تستینگ دارد. طراحی نمونه سؤال امتحانی زبان با استانداردهای تستینگ برای آموزش و پرورش از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل اغلب مسئولان آموزشی آموزش و پروش از معلمان می‌خواهند طبق استانداردهای سنجش و ارزشیابی نمونه سؤال طراحی کنند.

فرصت بسیار عالی برای دبیران زبان انگلیسی 

ما در آژانس کنکور بهترین نمونه سؤال‌های امتحانی زبان متوسطه اول را برای شما فراهم کرده‌ایم.

سؤالات امتحانی ما ویژگی‌هایی زیر را دارند:

  1. بروزرسانی جدید 1399
  2. استاندارد و متناسب با اصول تستینگ
  3. قابل استفاده در مدارس
  4. سطح آسان و مناسب برای دانش آموزان مدارس
  5. ارائه آزمون‌های درس به درس زبان متوسطه اول
  6. با فرمت (Word) و قابل ایجاد تغییرات
  7. سربرگ کاملاً حرفه‌ای

دانلود نمونه سؤال زبان متوسطه اول – پایه هفتم

دانلود نمونه سؤال زبان متوسطه اول - پایه هفتم
دانلود نمونه سؤال زبان متوسطه اول – پایه هفتم

زبان پایه هفتم 8 درس است. در این کتاب جدید به مکالمه اهمیت بسیاری داده شده است. ما نیز برای تک تک درس‌های این کتاب نمونه سؤال امتحانی طرح کرده‌ایم. شما والدین محترم و معلمان عزیز می‌توانید در صفحه «دانلود نمونه سؤال امتحانی زبان هفتم» به این نمونه سؤالات را ببینید.

برای نمونه می‌توانید نمونه سوال خردادماه زبان انگلیسی پایه هفتم را با فرمت ورد در همین صفحه خرید و دانلود نمایید.

دانلود نمونه سؤال زبان متوسطه اول – پایه هشتم

دانلود نمونه سؤال زبان متوسطه اول - پایه هشتم
دانلود نمونه سؤال زبان متوسطه اول – پایه هشتم

زبان پایه هفتم یکی از بهترین کتاب‌های درسی تألیف شده است. نمونه سؤالات امتحانی که برای این پایه طرح کرده‌ایم، از بارم بندی جدید (1398-1399) آموزش و پروش تبعیت می‌کند. اگر دوست دارید میزان یادگیری دانش آموزان خود را محک بزنید و آن‌ها را با یک سؤال استاندارد مورد آزمایش قرار دهید حتماً صفحه «دانلود نمونه سؤال امتحانی زبان هشتم» را ببینید.

دانلود نمونه سؤال زبان متوسطه اول – پایه نهم

دانلود نمونه سؤال زبان متوسطه اول - پایه نهم
دانلود نمونه سؤال زبان متوسطه اول – پایه نهم

پایه نهم در نوبت اول توسط معلم و در نوبت دوم به صورت هماهنگ استانی برگزار می‌شود. برای اینکه دانش آموزان شما در آزمون نهایی زبان نهم سربلند باشند، پیشنهاد می‌کنیم از نمونه سؤالات استاندارد آژانس کنکور استفاده کنید. برای مشاهده نمونه سؤالات زبان نهم چه درس به درس و چه برای نوبت اول و دوم به صفحه «دانلود نمونه سؤال امتحانی زبان نهم» مراجعه کنید.

خلاصه کلام

ما در آژانس کنکور تلاش کرده‌ایم، تمام سؤالات را متناسب با نیاز معلمان آموزش و پرورش طرح کنیم. شما از این سؤالات هم می‌توانید در مدارس غیر انتفاعی و هم در مدارس دولتی استفاده کنید.

نظر دادن بسته شده.