دانلود نمونه سوال امتحانی زبان هفتم درس به درس (جدید) + نوبت دوم و اول

4

فهرست مطالب

دانلود نمونه سوال امتحانی زبان هفتم درس به درس

سوالاتی را مخصوص دانش آموزان پایه هفتم آماده کرده‌ایم. معلمان، مربیان و والدین عزیز می‌توانند، آموزش خود را با ارایه این سوالات کامل کنند. ما معتقدیم یک آزمون خوب مکمل یک تدریس خوب است. البته نباید این نکته را فراموش کرد که زبان انگلیسی واقعی چیزی نیست که آموزش و پرورش ما به آن تمرکز کرده است.

نمونه سوال آسان و استاندارد مخصوص دبیران محترم

{اگر در این صفحه دکمه خرید برای شما نشان داده نمی شود روی کلمه خرید و دانلود کلیک کنید. }

دانلود نمونه سوال زبان هفتم نوبت دوم
دانلود نمونه سوال زبان هفتم نوبت دوم

دانلود نمونه سوال زبان هفتم نوبت دوم
دانلود نمونه سوال زبان هفتم نوبت دوم

دانلود نمونه سوال زبان هفتم نوبت دوم
دانلود نمونه سوال زبان هفتم نوبت دوم

دانلود نمونه سوال زبان هفتم نوبت دوم – خرداد ماه 98 + طراحی شده در تاریخ 20 اردیبهشت 1398 + پاسخ نامه و ریز بارم برای دانلود این نمونه سوال جدید زبان هفتم (مخصوص خرداد ماه 98) در فرمت WORD با سربرگ مخصوص آموزش و پرورش روی دکمه خرید کلیک کنید. فقط با پرداخت 2000 تومان صاحب این سوال استاندارد شوید.

نمونه سوالات سایر پایه‌ها

( خرداد ماه )

هفتم هشتم نهم
دهم یازدهم  دوازدهم

{اگر در این صفحه دکمه خرید برای شما نشان داده نمی شود روی کلمه خرید و دانلود کلیک کنید. }

(یادداشت: برخی از نمونه سوالات درس به درس هنوز برای دانلود گذاشته نشده است. در صورت نیاز فوری در قسمت نظرات اعلام کنید.)

دانلود نمونه سوال امتحانی زبان هفتم درس به درس

چرا برای زبان انگلیسی پایه هفتم نمونه سوالات درس به درس آماده می‌کنیم؟

به علت سنجش مداوم و آماده سازی دانش آموزان به آزمون پایانی نیاز است که در پایان هر درس یک آزمون کوتاه یا آزمونی باید باشد که مهارت‌های دانش آموزان را به خوبی مورد سنجش قرار دهد.

ما در زیر برخی از نمونه سوالات زبان هفتم درس 5 را آورده‌ایم. زمان دقیق برگزاری این آزمون‌ها دقیقا یک ماه بعد از آزمون نوبت اول است. زمانی که درس 5 زبان هفتم را به خوبی تدریس کردید، می توانید این آزمون استاندارد را از آژانس کنکور دریافت کنید.

دانلود نمونه سوال امتحانی زبان هفتم درس 1

موضوع درس یک زبان هفتم «My Name» است. در این درس دانش آموزان باید بتوانند نام خود را به زبان انگلیسی بنویسند. باید یاد بگیرند که چطور نام دوستان و دیگر افراد را به زبان انگلیسی بپرسند. چنانچه کسی از دانش آموزان نامشان را پرسید بتوانند با پاسخ کوتاه و کامل جواب دهند. سوالاتی که در نمونه سوال امتحانی زبان هفتم درس 1 آمده است، مربوط به این اطلاعات است.

دانلود نمونه سوال امتحانی زبان هفتم درس 2

در درس 2 زبان هفتم دانش آموزان با کلمات زیر آشنا می شوند:

 boy, girl, man, woman, friend, classmate

مهات مکالمه در درس 2 زبان هفتم کمی جالب‌تر می‌شود و دانش آموزان می توانند افراد را معرفی کنند. و زمانی که با شخص جدیدی آشنا می‌توانند عبارت‌های مثل «Nice to meet you» را به کار ببرند.

دانلود نمونه سوال امتحانی زبان هفتم درس 3

موضوع درس 3 زبان هفتم « My Age » است. آیا دوست ندارید دانش آموزان شما بتوانند سن و سال خود راب ه زبان انگلیسی بیان کنند. مسلما که دوست دارید. اگر فکر می کنید به خوبی این مبحث را تدریس کرده‌اید. برای اطمینان می توانید آزمون زیر را دانلود کرده و آن را در یک روز خوب برگزار کنید.

دانلود نمونه سوال امتحانی زبان هفتم درس 4

درس چهارم کمی پیچیده تر می‌شود. معمولا لغت‌های جدید و نسبت‌های فامیلی حسابی دانش آموزان را گیج می‌کند. راه موثر پایان دادن به این مسلئه برگزاری یک آزمون خوب است. نمونه سوال درس 4 زبان هفتم به طوری طراحی شده است که لغت‌های درس 4 یعنی «family, mother, father, sister, brother, uncle, aunt, job, mechanic,doctor, nurse, housewife, teacher, dentist, pilot, driver, picture, shopkeeper » برای دانش آموزش مثل کیک خوردن آسون می‌شه.

دانلود نمونه سوال امتحانی زبان هفتم نوبت اول

نمونه سوال زبان هفتم نوبت اول حساسیت‌های زیادی دارد. علی الخصوص که دانش آموزان برای بار اول این آزمون را برگزار می‌کنند. پس برای حفظ ارزش زبان انگلیسی و پیشگیری از حالتی که دانش آموزان از زبان زده شوند باید بسیار هوشیارانه سوال طراحی کرد.

نمونه سوال زیر را یکی از همکاران طراحی کرده است. بسیار استاندارد بوده و تمامی مهارت‌های دانش آموزان را می‌سنجد. شما مربی و معلم عزیز می‌توانی با کلیک بر دکمه خرید نمونه سوال نوبت اول زبان هفتم را با قیمت بسیار مناسب و با فرمت (Word) تهیه کرده و برای دانش آموزان خوب خود ارایه دهید.

دانلود نمونه سوال امتحانی زبان هفتم نوبت اول – دی ماه – نمونه اول

دانلود نمونه سوال امتحانی زبان هفتم درس 5

دانلود نمونه سوال امتحانی زبان هفتم درس 5 با چه سبکی طراحی شده است؟

این نمونه سوال مخصوص زبان پایه هفتم عمدتا subjective است. یعنی در تصحیح آن نیاز به اعمال سلیقه دانش آموزان وجود ندارد. انواع سوال‌های جورکردنی، وصل کردنی، جای خالی و عکس در نمونه سوال امتحانی زبان هفتم درس 5 قابل مشاهده است.

به منظور حفظ کپی رایت، ما این سوال را با قیمت مناسبی به فروش گذاشته‌ایم. شما هم می‌توانید با چند کلیک  نمونه سوال امتحانی زبان هفتم درس 5 را با  فرمت (Word) دانلود کنید.

دانلود نمونه سوال امتحانی زبان هفتم درس 6

موضوع درس 6 زبان هفتم «My House» است. لغت‌هایی مثل «house, room, bedroom, kitchen,living room, garage, office, lunch, hand, cook,wash, watch, play, read, study, work, come, fix,call » این درس را شیرین و جالب می‎کند. هر درس زیبایی خود را دارد. اما من این درس را خیلی دوست دارم. اگر شما هم علاقه زیادی به این درس دارید، بهتر است با برگزاری نمونه سوال امتحانی زبان هفتم درس 6 تدریس خود را تکمیل کنید.

به دانش آموزان خود فرصت مکالمه دهید. با آن‌ها به زبان انگلیسی صحبت کنید. یک ورکشاپ برگزار کنید و جلسه‌ای را در حیاط مدرسه برگزار کنید.

دانلود نمونه سوال امتحانی زبان هفتم درس 7

درس هفتم زبان هفتم در مورد آدرس است. وقتی بچه شما آدرس خانه‌تان را گم کرد چه می‌کنید؟ آیا آموزش بهتر است یا روبه رو شدن با چنین مشکلی!؟ در درس هفتم دانش آموزان حداقل اطلاعات خوبی درباره آدرس خانه خود یاد می‌گیرند.

با اطلاعاتی که در این درس یاد می‌گیرند، می‌توانند از دوست و آشنایان خود آدرسشان را بپرسند. علاوه بر این زمان و ساعت اطلاعات مهم دیگری است که ما در درس هفتم زبان هفتم یاد می‌گیریم. این درس کمی پیچیدگی دارد. ولی با یک تدریس و یک آزمون خوب اطلاعات و مهارت‌های این درس در دانش آموزان تثبیت می‌شود.

دانلود نمونه سوال امتحانی زبان هفتم درس 8

آخرین درس زبان هفتم درس 8 است. موضوع این درس خشمزه و جنجالی است. دانش آموزان با سپری شدن جلسات متعدد توانایی مکالمه را بدست آورده‌اند و می‌توانند زبان انگلیسی را به خوبی متوجه شوند. لغاتی مثل «food, drink, hungry, thirsty, favorite bread, rice, kebab, chicken, salad, fruit, juice,orange, dates, cake, milk, tea, water, jelly,quince, coconut, zucchini, feel, like, enough» این درس را کامل می‌کند. اما باید سنجش خوبی از دانش آموزان داشته باشیم. کم کم به نوبت دوم نزدیک می‌شویم و باید این درس را به خوبی یاد گرفته باشند.

دانلود نمونه سوال امتحانی زبان هفتم درس نوبت دوم

به به نوبت دوم فرا رسید. الان دانش آموزان، معلمان و همه کادر مدرسه از فرا رسیدن تعطیلات خوش حال هستند. این خوش حالی باید پایان خوبی هم داشته باشد. عزیزان لطفا سوالات سخت و غیرقابل درک را برای دانش آموزان ارایه ندهید. نمونه سوال امتحانی زبان هفتم نوبت دوم با دقت فراران طراحی شده است. همه دانش آموزان می‌توانند به راحتی پاسخ دهند. این نمونه سوال هم برای دانش آموزان زرنگ و هم برای دانش آموزان درس نخون طراحی شده است.

برای دریافت نمونه سوال امتحانی زبان هفتم نوبت دوم با فرمت (Word) روی دکمه خرید کلیک کنید. با چند کلیک ساده صاحب این نمونه سوال شوید.

مطالب مرتبط: 

دانلود نمونه سوال زبان دوازدهم (بروزرسانی جدید 1397)

دانلود نمونه سوال زبان هفتم (بروزرسانی

دانلود نمونه سوال امتحانی زبان هشتم درس اول

4
دیدگاه بگذارید

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
رضا فرجیمدیرالهه Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
الهه
Guest
الهه

سلام .من نمونه سوال خرییدم.پولشم پرداختم ولی نمیتونم پرینت بگیرم چرا؟

رضا فرجی
Guest
رضا فرجی

سلام من سوالات رو خریدم پول هم پرداخت کردم ولی نتونستم دان کنم.