دانلود نمونه سوال زبان هفتم (بروزرسانی

0

همکاران و مربیان عزیز،

همانطور که در جریان هستید، نمونه سوال زبان هفتم و خصوصا پایه هفتم حساسیت‌های زیادی دارد. طراحی سوال استانداری که هم بتواند از مهارت‌های آن‌ها سنجش درستی داشته باشد و هم انگیزه و علاقه آن‌ها را نسبت به درس زبان انگلیسی از بین نبرد. سخت است.

اگر شما یک طراح سوال هستید قبل از طراحی نمونه سوال زبان هفتم باید از اصول طراحی سوال زبان انگلیسی مطلع باشید. ما در مقاله زیر توضیح داده‌ایم:

دانلود نمونه سوال زبان هفتم از درس 1

یکی از همکاران عزیز برای درس یک زبان هفتم نمونه سوالی طراحی کرده است. نمونه سوال امتحان زبان هفتم درس اول تا جایی با استاندارد‌های سنجش و ارزیابی هماهنگی دارد. شما می‌توانید آن را دانلود و دانش آموزان خود را مورد سنجش و ارزیابی قرار دهید.

چنانچه با مشاهده PDF نمونه سوال امتحان زبان هفتم درس اول تصمیم دارید با تغییرات جزئی از آن استفاده کنید ما فرمت (Word) آن را با هزینه بسیار مناسب به فروش گذاشته‌ایم.

دانلود نمونه سوال زبان هفتم نوبت اول دی ماه

 


دانلود آزمون استاندارد نوبت اول زبان هفتم

در دی ماه 97 نمونه سوال زیر برای دانش آموزان هفتم ارایه شده است. این آزمون متناسب با مهارت‌های دانش آموزان طرح شده است. سطح این آزمون متوسط است. اگر فکر می‌کنید با سطح دانش آموزان شما تناسب دارد. حتما این آزمون را با فرمت (word) به قیمت مناسب تهیه کنید.

نمونه سوالات زبان هفتم درس به درس


درس اول


درس دوم


درس سوم


درس چهارم

ما در روزهای آینده سعی می‌کنیم برای تمامی درس‌های زبان انگلیسی پایه هفتم سوالاتی را طرح کنیم. برای دانلود نمونه سوال زبان هفتم ( درس به درس) با همراه باشید.

همکاران و طراحان عزیز،

چنانچه شما هم نمونه سوال زبان هفتم طرح کرده‌اید لطفا با ما شریک شوید.

 

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشه.

پیام شما ارسال شد