وظایف کاربر کامپیوتر در انتخابات |(نصب، راه‌اندازی نرم‌افزار و سخت‌افزار) فایل پاورپویت آموزش

وظایف کاربر کامپیوتر در انتخابات

0

وظایف کاربر کامپیوتر در انتخابات |(نصب، راه‌اندازی نرم‌افزار و سخت‌افزار) فایل پاورپویت آموزش

این فایل جنبه آموزشی دارد. ش

دانلود فایل آموزش کاربران کامپیوتر

برگزاری انتخابات به صورت الکترونیک از دوره قبل به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود. برگزاری انتخابات به صورت الکترونیک از چند جنبه مزیت دارد.

اولا،  زمانی که انتخابات به صورت الکترونیک برگزار می‌شود. سرعت کار بیشتر می‌شود. بسیاری از فرایند‌های که در گذشته به صورت دستی انجام میگرفت، به لطف الکترونیک بود حذف شده و هما کارها به سرعت و بدون اتلاف زمان انجام می‌شود.

دوما، دقت این روش بسیار بیشتر است؛ برای مثال در ثبت شماره ملی رای دهندگان از بارکدخوان استفاده می‌شود، این دستگاه هم سرعت کار را بیشتر می‌کند  و هم میزان دقت آن را بیشتر می‌کند و میزان خطا به صفر می‌رسد.

سوما، آفلاین بودن و آنلاین بودن مفاهیمی است که چند ساله به بحث‌های پرطرفدار تبدیل شده است. به اسطه برقراری ارتباط اینترنتی و اینترانتی در انتخابات خطاهای رایج در انتخابات به روش سنتی برطرف شده است. برای مثال وقتی فردی به نام ایکس با کد ملی ایکس رای می‌دهد؛ اطلاعات او در دیتابیس کشور ذخیره می‌شود و کس دیگری نمی‌تواند مجددا با آن کد ملی رای دهد.

در کل به این نتیجه می‌رسیم که انتخابات دیر یا زود باید به صورت تمام الکترونیک برگزار شود. در هر شعبه‌ای که انتخابات به صورت الکترونیک برگزار می‌شود، فردی با عنوان کاربر کامپیوتر انتخابات مسئولیت برقراری ارتباط را  به عهده دارد.  که ما در این مقاله به بخشی از وظایف او می‌پردازیم.

وظایف کاربر کامپیوتر در انتخابات

وظایف کاربران کامپیوتر در انتخابات دو بعد سخت افزاری و نرم افزاری دارد و در کل وظیفه برقراری ارتباط را دارند.

کاربران کامپیوتر در ابتدا باید سخت افزار‌های لازم را در محل شعب تعیین شده نصب کنند. سپس با روش های مختلف ذکر شده در فایل آموزشی ارتباط بین سامانه و کامپیوتر (لپ تاپ) را برقرار کنند. با توجه به این که برخی از فرایندها از طریق سامانه است، باید فرم‌های مربوطه را ثبت و آن‌ها را تایید کنند.

و نهایتا در مرحله آخر فایل صورت جلسه را چاپ و آن را به امضا مسئولان شعب رسانده و سپس در سامانه بارگزاری کنند.

نام فایل دانلود پاورپوینت آموزش کاربران کامپیوتر
فرمت فایل پاورپوینت قابل ویرایش (PPT)
 تعداد صفحات 30 صفحه
قیمت 8,000 هزار تومان
دکمه خرید و دانلود [zarinpalpaiddownloads id=”85″]

پاسخی براش بنویس

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشه.

پیام شما ارسال شد