خرید کتاب از آمازون در ایران (راهنمای‌ دانشجوها و سایرین)

راهنمای جامع برای خرید کتاب از آمازون در ایران - تجربه من از خرید

0

خرید کتاب از آمازون در ایران

هیچ‌وقت فکرشم نمی‌کردم که خرید کتاب از آمازون در ایران روزی برای منم تبدیل به یه مسئله مهم بشه! زندگی واقعاً عجیبه و سناریوهای غیرمنتظره‌ای رو جلو پات می‌ذاره…!

وقتی دوره دکترام رو شروع کردم می‌دونستم که نسبت به دوره‌های لیسانس و فوق‌لیسانس، با منابع خیلی بیشتری باید سروکله بزنم. منابعی که اکثرشون خارجی بودن و خب تا اینجای داستان، نکته ترسناکی نداشت که بخواد نگرانم کنه! همه چیز رو به روال بود و منم داشتم مثل خیلی‌های دیگه توی این مملکت، بدون هیچ مشکلی توی مقطع دکترا درس می‌خوندم و با منابع هم مشکلی نداشتم. تا اینکه کم‌کم نوبت به نوشتن رساله دکترا رسید و همین‌جا بود که خرید کتاب از آمازون در ایران برای منِ از همه جا بی‌خبر به یه دردسر بزرگ تبدیل شد!

خرید کتاب از سایت آمازون

خب راستش موضوع رساله دکترای من، واقعاً بکر و خوشگل بود؛ البته باور کنید انسان خودشیفته‌ای نیستم و اعتمادبه‌نفس کاذب هم ندارم! موضوعی بود که در عین کاربردی بودن، خیلی خلاقانه بود و توی ایران هم روش مانور زیادی نداده بودن. ضمن اینکه من نیم‌نگاهی هم به خارج رفتن داشتم و اگه مسئله کرونا پیش نمی‌آمد و کاسه کوزه‌مون رو بهم نمی‌ریخت، احتمالاً تا چند وقت دیگه، ساکن یکی از کشورهای بلاد کُفر بودم! به خاطر همین، موضوع و کیفیت رساله دکترام از این جنبه هم برام خیلی مهم بود؛ اما این سکه دو روی متفاوت داشت.

اینکه دست روی موضوعی بذاری که تحسین چهره‌های علمی رو بابت انتخابت به همراه داشته باشه، خیلی خوبه؛ اما من به این فکر نکرده بودم که این سکه روی دیگه‌ای هم داره. به هر حال همیشه برای اینکه جزء اولین‌ها باشی باید به قول معروف، پی خیلی چیزا رو به تنت بمالی. مگه نه؟! من با این مشکلی نداشتم ولی مسئله این بود که هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم که یه روز، از بین این همه مشکل، خرید کتاب از آمازون در ایران به یکی از مشکلات بزرگ زندگیم تبدیل بشه!

خرید کتاب از آمازون در ایران؛ شاید برای شما هم اتفاق بیفتد!

وقتی تحقیق علمی درباره یه موضوع خاص رو شروع می‌کنی، طبیعتاً منابع خارجی، حکم عصای دست رو دارن. این منابع علاوه بر اینکه بهت توی پشتیبانی از ادعاهایی که مطرح می‌کنی، کمک می‌کنن، گاهی ایده‌های خوبی رو هم بهت می‌دن و تو با همون ایده‌ها می‌تونی خیلی کارا انجام بدی.

یادمه استاد راهنمای خوبم که تا همیشه ارادت خیلی خیلی زیادی بهشون دارم، بعد از کلی تلاش، خلاصه یه منبع درست درمون انگلیسی واسم پیدا کرد که به قول معروف، خوراک رساله من بود! وقتی این خبر رو بهم داد چشام برق زد و از اینکه می‌تونستم با سرعت و اثربخشی بیشتری، کار رو جلو ببرم خیلی خوشحال بودم. اما استادم این نکته رو هم بهم گفت که پیدا کردن این کتاب کار خیلی سختیه؛ با این حال من توی اون لحظه این هشدار رو جدی نگرفتم و یادم نمیره که چطور سرمست و مطمئن، سه تا مشت آروم روی میزش کوبیدم و گفتم از زیر سنگم شده پیداش می‌کنم دکتر!

تا اینجا هنوزم باخبر نبودم که مشکلی به اسم خرید کتاب از آمازون در ایران، انتظارم رو می‌کشه…!

خرید کتاب از آمازون در ایران

آغاز چالش خرید کتاب از آمازون

تلاش‌های اولیه برای پیدا کردن این کتاب، نتیجه‌ای نداد. توی تهرانِ به این بزرگی، حتی یه کتاب‌فروشی هم این کتاب رو نداشت و من از یه جایی به بعد، نگران شده بودم که حالا اگه واقعاً این کتاب پیدا نشه، چه گِلی باید به سرم بگیرم؟!

جستجوهای فیزیکی و اینترنتی، آخرشم جواب نداد. استفاده کردن یا نکردن از اون منبع برای نوشتن رساله دکترام، فرقش از زمین تا آسمون بود. تازه من ساعت‌ها زمان و انرژی صرف پیدا کردن این کتاب کرده بودم و واقعاً هیچ رقمه توی کتم نمی‌رفت که آخرش بخوام دست خالی میدون رو ترک کنم. این بین گذرم به چند تا وب‌سایت هم افتاد که نسخه پی‌دی‌اف کتاب رو می‌تونستن برام تهیه کنن اما من به هزار و یک دلیل، فقط دنبال نسخه چاپی کتاب بودم. البته بعضی وب‌سایت‌ها رو هم دیدم که خرید کتاب از آمازون در ایران رو یکی از خدماتشون معرفی می‌کردن اما بعد از تماس گرفتن باهاشون، جواب‌های قانع‌کننده‌ای بهم نمی‌دادن و انگار خودشونم مطمئن نبودن قراره چطور این کار رو انجام بدن!

تا اینکه یه روز، خیلی اتفاقی، یکی از اساتید دیگه‌ای رو که رابطه خوبی هم باهاش داشتم، دیدم و درباره این مسئله باهاش صحبت کردم. ایشون بعد از شنیدن حرف‌های من، یه ذره فکر کرد و گفت: چرا کتاب رو از آمازون نمی‌خری؟

راستش اولش جا خوردم و با تعجب پرسیدم خرید کتاب از آمازون در ایران؟! ایشون گفت آره؛ البته کار آسونی نیست و باید از کسی کمک بگیری که واقعاً این‌کاره باشه. بهم آدرس یه بنده خدایی رو داد که برم و در مورد این مسئله باهاش صحبت کنم.

اتفاقاً این بنده خدا مدیر یکی از همون کتاب‌فروشی‌هایی بود که من قبلاً برای خرید کتاب اونجا رفته بودم. اما یادم نمیاد اون روز دیده باشمش. بعد از اینکه خودم رو معرفی کردم و گفتم که از طرف دکتر فلانی میام، کلی تحویلم گرفت و درباره مسئله با هم صحبت کردیم. خلاصه‌ی صحبتاش این بود که موضوع تحریم، شرایط خرید کتاب از آمازون در ایران رو خیلی سخت کرده و باید توی این مسیر از واسطه‌ها کمک بگیرم. به خاطر همین آدرس یه بنده خدای دیگه‌ای رو بهم داد و گفت ایشون هر کتابی رو از زیر سنگم شده پیدا می کنه؛ این جمله برام خیلی آشنا و البته خنده‌دار بود؛ می‌دونید که چرا؟!

روش خرید کتاب از آمازون در ایران

هفت‌خوان خرید کتاب از آمازون در ایران

رفتم سراغ همون آقایی که آدرسش رو بهم داده بود. جایی که رفته بودم بیشتر از اینکه شبیه یه کتاب‌فروشی باشه، شبیه انبار کتاب بود و خب این خیلی هم عجیب نبود چون من به دیدن یه واسطه رفته بودم.

موضوع رو باهاش در میون گذاشتم و گفتم به خاطر شرایطی که خرید کتاب از آمازون در ایران رو برام غیرممکن کرده، ازش کمک می‌خوام. وقتی حرفام رو شنید با یه نفر تماس گرفت و اسم کتاب رو بهش داد و اونم بعد از حدود 10 دقیقه به این آقا زنگ زد. بعد از اینکه صحبتش با طرف تموم شد بهم گفت می‌تونه بهم کمک کنه و کتاب رو هر طور شده برام پیدا می‌کنه اما تأکید کرد که قبل از هر چیزی باید با یک سری شرایط و احتمالات کنار بیام:

 • قیمت کتاب
 • زمان تحویل
 • کیفیت کتاب

قیمت خرید کتاب از آمازون

مسئله اول، قیمت کتاب بود؛ قیمت اون کتاب توی وب‌سایت آمازون،  اگه اشتباه نکنم 21 دلار بود که با قیمت حدوداً 15 تومنیِ دلار توی اوایل سال 98، خریدش چیزی حدود 300 تا 350 تومن برام آب می‌خورد؛ اما من باید برای خرید این کتاب از طریق واسطه، 700 تومن پول می‌دادم! شاید باور نکنید ولی با وجود نیاز حیاتی به این کتاب، واقعاً سر گنج ننشسته بودم که بتونم با چنین اختلاف قیمتی راحت کنار بیام!

زمان دقیقی برای تحویل کتاب وجود نداشت و طرف فقط اینو می‌گفت که سعی می‌کنه در زودترین زمان کتاب رو به دستم برسونه؛ وقتی پرسیدم زودترین زمان یعنی کِی؟ گفت هر وقت پیدا بشه و شاید تا دو ماه هم و حتی بیشتر هم طول بکشه؛ و دو ما واقعاً زمان زیادی برای من بود…!

نکته بعدی درباره کیفیت کتاب بود؛ اون آقای واسطه بهم گفت که ممکنه کتابی که به دستم می‌رسه، تازه نباشه و خب این مسئله منو عصبی‌تر کرد؛ فکر کن بیشتر از دو برابر پای کتابی که حتی نمی‌دونی قراره کِی به دستت برسه پول بدی و اونوقت یه کتاب پاره‌پوره و چرک تحویل بگیری!

بهش گفتم فکرام رو می‌کنم و بهتون خبر می‌دم؛ بعد تشکر و خداحافظی راه افتادم سمت خونه. یه مقدار توی اینترنت درباره خرید اجناسی مثل کتاب از واسطه‌ها تحقیق کردم و راستش رو بخواید، بازخوردهای منفی، یه مقدار نگرانم کرد. مطالبی رو می‌خوندم که طرف پول رو گرفته و بعدشم غیب شده؛ یا گاهی خریدار، دنبال چیز دیگه‌ای بوده اما چیزی تحویلش دادن که هیچ شباهتی با جنس موردنیازش نداشته!

واقعاً کلافه بودم و نمی‌دونستم باید چیکار کنم…

حل مشکل خرید کتاب از آمازون

وقتی طوری مشکلاتت حل می‌شه که فکرشم نمی‌کنی!

توی همون روزای تردید، یه روز گذرم به بنیاد علمی نخبگان افتاد؛ همین‌جا بگم این معناش این نیست که من یه نخبم؛ پس فکر نکنید دارم برای خودم نوشابه باز می‌کنم! اما به هر حال من هنوز خدمت نرفتم و برای کم کردن از مدت خدمتم، می‌خواستم پروژه کسر خدمت سربازی بگیرم. البته طی دوران فوق‌لیسانس، یه پروژه انجام داده بودم و 5 ماه بابتش کسری گرفتم. اما ولی خب دنبال انجام یه پروژه جدید هم‌زمان با تحصیل توی مقطع دکترا بودم تا با گرفتن یه کسری تپُل، دوره خدمتم رو حداقل به زیر یک سال برسونم.

توی یکی از مراجعاتم به بنیاد نخبگان، به‌طور اتفاقی با یه عزیزی برخورد کردم که اونم می‌خواست پروژه کسر خدمت بگیره؛ اسمش دانیال بود؛ نمی‌دونم براتون پیش اومده یا نه اما تجربه‌ی من میگه که گاهی بعضی هم‌صحبتی‌های اجباری و آشنایی‌هایی ناخواسته، مقدمه اتفاقات خوب توی زندگیته و آشنایی تصادفی من با دانیال هم مصداقی از همین گزاره‌ بود؛ بعد از یه سری سؤال و جواب نمی‌دونم چطور شد که بحثمون کشید به رساله دکترای من؛ وقتی موضوع تهیه کتاب رو باهاش مطرح کردم و بهش گفتم می‌خوام از طریق واسطه اقدام کنم، خیلی مطمئن بهم گفت:

 • فکر خرید کتاب از راه واسطه رو کلاً بذار کنار داداش!
 • پس چیکار کنم آقا دانیال؟ گزینه خرید کتاب از آمازون در ایران که منتفیه…
 • اتفاقاً این همون کاریه که باید انجام بدی!
 • چه طوری؟
 • برو توی سایت کپی‌ فای ثبت‌نام کن و کتابت رو سفارش بده؛ به همین راحتی!

دانیال درباره خدمات کپی ‌فای، چیزایی برام می‌گفت که در نگاه اول خیلی رؤیایی به نظر می‌رسید اما بعد از اینکه متوجه شدم که خودش هم تا حالا 2 جلد کتاب چاپی و 4 نسخه کتاب پی‌دی‌اف از آمازون رو از طریق وب‌ سایت کپی‌فای خریده، بیشتر به درستی حرفایی که می‌زد امیدوار شدم. بنابراین پیگیر قضیه شدم.

کپی فای

کپی‌فای؛ مرجع واقعی و مطمئن خرید کتاب از آمازون در ایران

کپی ‌فای، واقعاً همون مجموعه‌ای بود که من برای پیدا کردنش و خرید کتاب از آمازون در ایران، یک ماه آزگار به این در و اون در زده بودم. طی تماسی که با مدیریت وب‌سایت گرفتم برام توضیح دادن که می‌تونن هر کتابی رو که خواستم با همون قیمتی که توی فروشگاه آمازون هستش و بعضاً حتی ارزون‌تر از اون، به دستم برسونم.

مثلا یه کتاب 50 دلاری را در حد 30 هزار تومان … 40 هزار تومان

ازشون پرسیدم اگه کتاب رو با همون قیمت اصلی به دستم می رسونید، پس این کار چه نفعی برای خودتون داره؟ در جواب گفتن که به دلیل امتیازات ویژه‌ای که دارن و ازونجایی که جزء خریدارای عمده آمازون هستن، می‌تونن کتاب رو تا 20 درصد ارزونتر از قیمت فروشگاهیش از آمازون بخرن و خب این جواب قانع‌کننده‌ای برای من بود.

ثبت‌ نام توی پنل وب ‌سایت کپی‌ فای رو انجام دادم و سفارش کتاب موردنظرم رو ثبت کردم. بعد از چند ساعت ایمیل و اس ام اس برام رسید و وارد سامانه شدم و دیدم کتاب مد نظر من برآورد قیمت شده و بعد از اعلام قیمت، مطمئنم کرد که می‌تونه کتاب رو برام تهیه کنه. باورم نمی‌شد؛ با وجود همه مشکلاتی که سر راه خرید کتاب از آمازون در ایران وجود داشت، من داشتم با کمک وب‌سایت کپی ‌فای، بدون هیچ مشکلی، کتاب تازه و اورجینال رو به قیمت واقعیش می‌خریدم و این برام باورکردنی نبود.

چون می‌خواستنم نسخه چاپی رو از آمریکا وارد کنند، بهم گفتن که فرایند تحویل کتاب، دقیقاً 1 ماه طول میکشه و خب هرچند 1 ماه برای من توی اون موقعیت، کمی دیر و دور به نظر می‌رسید اما مطمئناً انتخاب خیلی بهتری در مقایسه با 2 ماه یا بیشتر ازون بود. خوشبختانه درست توی همون تاریخ مقرر، کتاب به دستم رسید و چرخ رساله دکترای ما هم به معنای واقعی کلمه، راه افتاد!
من قبل از این که نسخه چاپی کتاب رو تحویل بگیرم، هم‌زمان نسخه الکترونیکی (PDF) کتاب رو هم سفارش دادم که در عرض یک روز کاری برام تحویل دادند و تونستم به پژوهشم ادامه بدم.

با وب‌سایت کپی‌فای:

 • هر کتابی رو که بخواید با کیفیت اصلی و اورجینال از خودِ فروشگاه آمازون تهیه می‌کنید
 • لازم نیست سر گردنه، به قول معروف تلکه بشید و دو تا سه برابر بیشتر از قیمت واقعی کتاب برای خریدش پول بدید
 • علاوه بر کتاب چاپی، می تونید نسخه‌های دیگه‌ای از هر کتاب مثل کیندل و پی‌دی‌اف رو هم از آمازون تهیه کنید که خریدش نهایتاً یک روز زمان می‌بره
 • کتاب رو بدون دیرکرد و تأخیر توی همون تاریخی که بهتون گفتن، تحویل بگیرید
 • هر زمان که ابهام یا سؤالی داشتید با پشتیبانی تماس بگیرید و ازشون راهنمایی بخواید

حرف آخر

کپی ‌فای تونست مشکل خرید کتاب از آمازون در ایران رو برام به بی‌دردسرترین شکل ممکن حل کنه و این تجربه برای من اونقدر شیرین بود که دلم خواست صدام رو به همه کسایی که مشکلی شبیه به مشکل من دارن، برسونم تا اونا هم بتونن مشکلشون رو حل کنن. البته یه ذره که بیشتر با مجموعه کپی ‌فای آشنا شدم فهمیدم که این مجموعه جز خرید کتاب ، خدمات دیگه‌ای هم داره که تولید محتوا، برنامه‌نویسی و طراحی وب‌سایت چند تا از مهم‌تریناشونه.

رویکرد حرفه‌ای، منصفانه و بی‌عیب و نقص کپی ‌فای توی ارائه خدمات به مشتریاش مخصوصاً خرید کتاب، واقعاً منو تحت تأثیر قرار داد و رو همین حساب، با اطمینان، این مجموعه رو به‌عنوان یه برند مرجع به همه کسایی که قصد سفارش کتاب از آمازون رو دارن، پیشنهاد می‌کنم.

راستی اینم بگم که خلاصه تونستم 6 ماه دیگه هم کسری خدمت بگیرم و تا چند وقت دیگه هم رسماً به جرگه‌ی دکترای کشور اضافه می‌شم! مشکل خرید کتاب از آمازون در ایران، یه چالش بزرگ برای من توی این مسیر بود که به کمک کپی‌فای و البته راهنمایی‌های دانیال که الآن ارتباط نزدیکی باهاش دارم، راحت‌تر از چیزی که تصور می‌کردم، حل شد. آرزو می‌کنم زندگیتون پُر از آشنایی‌های غیرمنتظره‌ای باشه که مقدمه‌ای برای اتفاقای خوبن…

کتاب‌هایی که از آمازون تهیه می‌شوند، چه فرمتی دارند؟

خرید کتاب از آمازون یا هر فروشگاه‌ دیگری که کتاب‌های چاپ شده خارج از ایران را ممکن می‌کند، عمدتا فایل پی دی اف کتاب را در اختیار قرار نمی‌دهند. در بین این فروشگاه‌ها آمازون برای حفظ حقوق ناشران و نویسندگان  سازوکار کیندل را راه اندازی کرده است. فرمت فایل‌های کیندل azw هست و لزوما برای مطالعه فایل کیندل نیازی به خرید دستگاه کیندل نیست. کافیه یک نرمافزار کیندل خوان در دستکتاپ یا موبایل خود نصب کنید و به فایل کتاب دسترسی داشته باشید.

اما در این میان، سایت‌هایی مثل کپی فای، فایل‌های کیندل و ePub را به پی دی اف تبدیل می‌کنند. که خب مطالعه و استفاده و پرینت گرفتن از فایل پی دی اف هم محسنات خود را دارد. یکی دیگر از فرمت‌های رایج در دنیای تهیه کتاب خارجی، همین فرمت ePub هست که می‌شه گفت از رایج‌ترین آن‌هاست. فرمت‌های ePub معمولا در محتوا 100 درصد شبیه نسخه اورجینال هستند. اما در صفحه بندی با نسخه اصلی تفاوت‌هایی دارند. مثلا اگر نسخه اورجینال 100 باشد، در نسخه ePub همین محتوای 100 صفحه‌ای ممکن است در 150 یا 80 صفحه آورده شود که عناصری مثل فونت و سایز متن تعیین کننده هستند.

فرمت‌های رایج به چه معناست

ممکن است کتابی که برای خرید ثبت کرده‌اید، دارای یکی از فرمت‌های زیر باشد. ما در جدول زیر به طور مختصر ویژگی هر فرمت را مشخص کرده‌ایم.

نام فرمت معادل فارسی توضیحات
Original (PDF) پی دی اف اصلی کتاب – پی دی اف اورجینال پی دی اف اصلی که برای چاپخانه می‌فرستند
(PDF) Converted پی دی اف تبدیل شده کتاب فایل پی دی اف که از نسخه‌های کیندل و ePub تهیه شده است.
(PDF) Scanned پی دی اف اسکن شده فایل پی دی اف که از از اسکن برگه‌های کتاب چاپی تهیه شده است.
Kindle کیندل – .awz برای باز کردن این فرمت نیاز به نصب نرم افزار و اپلیکیشن است. ضمنا با دستگاه کتابخوان آمازون نیز قابل استفاده است.
ePub ایپاب – .epub نوعی فایل الکترونیکی که با کامپیوتر و سایر اپلیکیشن‌ها اجرا می‌شود.
audio فایل صوتی – .mp3 – .mp4 فایل صوتی کتاب
paperback نسخه چاپ شده اورجینال (با جلد شمیز =paperback)  همان نسخه اورجینال کتاب است که جلد یا کاور آن از مقوای نرم درسته شده است و سایر صفحات با چسب به این الحاق شده اند.
hardcover نسخه چاپ شده اورجینال (با جلد گالینگور=hardcover) نسخه اورجینالی است که کاور یا جلد آن خیلی سخت است و معمولا با پارچه‌ها یا مقواهای سخت درست می‌شوند.

مسئله‌ای حل نشده، با نام فروش کتاب در آمازون

شاید شما هم یک روزی کتاب بنویسید و شاید هم نوشته‌اید که کی‌می‌دونه!؟

این روز‌ها مردم ایران سخت درگیر کار و اشتغال هستند و کمتر کتاب می‌خوانند. البته قبلا هم خیلی‌ها در ایران اهل کتاب نبودن. خلاصه جامعه کتاب‌خوان کم کم به جای رشد، نزول می‌کنه. از طرفی هم نویسنده‌های زیاد و جدیدی در ایران مشغول ترجمه یا نوشتن کتاب هستند. این رکود یا حفره موجود در صنعت کتاب فقط به خاطر سرانه کم مطالعه کتاب در ایران است.

حالا یک سوال از شما می‌پرسم. فرض کنید شما نویسنده هستید و یک کتاب نوشتید و حتی آن را با هزینه خودتان چاپ کردید و حالا تاقچه و اتاق خونه شما پر از کتاب‌هایی است که منتظر خوانده شدن هستند. شما غصه می‌خورید و به خود فشار می‌آرید که چرا من این کتاب رو نوشتن!؟ چرا وقت و انرژی خودم را در جای نادرستی هدر دادم.

اما کاملا در اشتباهید!

چرا کتاب خود را در آمازون نمی‌فروشید!؟

خیلی از نویسنده‌های ایرانی با این که کتاب‌های بسیار پرباری نوشتن، از این که در ایران کتاب‌شون طرفداری نداره، کلا نویسندگی رو بیخال شدن. این یک روی سکه است؛ روی دیگر سکه چیز دیگری می‌گوید. شما قرار نیست بازار ایران را هدف قرار بدهید. با ثبت کتاب‌تان در آمازون منتظر خرید کتاب آمازون از کشورهای دیگر باشید.

در جامعه‌ای بزرگ‌تر حتما افرادی هستند به کتاب‌های شما اهمیت می‌هند و خریدارشون هستند. علاوه بر این‌ها سال‌هاست که ایرانی‌های زیادی ایران رو به مقصد کشورهای اروپایی، آمریکایی و حتی کشورهای همسایه مثل ترکیه ترک می‌کنند.

بنابراین در خارج از کشور ایرانی‌های زیادی هستند که عاشق کتاب خواندن هستند و دوست دارند با پرداخت دلار کتاب‌های مورد علاقه خود را از سایت آمازون خرید کنند.

روش فروش کتاب در آمازون

اما فروش کتاب در آمازون selling amazon books خصوصا برای ایرانی‌‍‌هایی که حساب بانکی بین‌المللی ندارند و دانش کار با صرافی‌ها را ندارند. خیلی سخت است. همراهان عزیز آژنس کنکور اگر دوست دارید که در مورد نحوه فروش کتاب در آمازون بیشتر بدانید. در پایین و قسمت نظرات از ما بخواهید که این روش را به طور کامل آموزش دهیم.

خرید کیندل از آمازون

این روزا تقریبا همه با کیندل آشنا هستند. شاید در نگاه اول شما هم تصور کنید که کیندل یک دستگاهی مانند تبلت برای خواندن کتاب است. بله هست ولی کیندل چیزی بزرگتر از یک دستگاه دیجیتال کتابخوان است. کیندل درواقع مانند فرمت PDF یک فرمتی خواص است که نه فقط با دستگاه های کتابخوان، بلکه با سایر نرم افزار هایی که در لپتاپ یا موبایل نصب می‌شوند، امکان مطالعه دارد.

بنابراین اگر کتاب مطلوب شما برای خرید نسخه کیندل دارد، شما برای خرید کتاب کیندل، همین نسخه را نیز می‌توانید از سایت معروف کپی فای تهیه کنید.

 

دیگر مقالات خواندنی

روش خرید کتاب کیندل از آمازون چگونه است؟

روش فروش کتاب و محصولات در آمازون به این صورت است

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشه.

پیام شما ارسال شد