دانلود نمونه سوال زبان هشتم نوبت اول

نمونه سوال زبان هشتم نوبت اول دی ماه

0

دانلود نمونه سؤال زبان هشتم نوبت اول

یکی از دغدغه‌های همه‌ی معلمان این است که چه نمونه سوالی طراحی کنند و سطح سؤالات به چه صورت باشد. تقریباً هر ماه یک امتحان از دانش آموزان گرفته می‌شود که نمره آن‌ها نیز باید ثبت شود. طراحی نمونه سؤال شاید در ابتدا آسان به نظر برسد ولی انتخاب نوع سؤال، نمره دهی و چینش درست سؤالات و خیلی از ریزه کاری‌های دیگر باعث می‌شود که به سمت دانلود نمونه سؤال زبان هشتم نوبت اول برویم.

دروس داخل دانلود نمونه سؤال زبان هشتم نوبت اول

کتاب زبان انگلیسی پایه هشتم که Prospect 2 نام دارد شامل 7 درس است. دروسی که برای نوبت اول انتخاب می‌شوند درس‌های 1 تا 4 هستند ولی این را باید در نظر داشت که اکثر معلمان تا نوبت اول وقت نمی‌کنند که درس 4 را کامل کنند و تنها بخشی از درس 4 تدریس می‌شود.

درس 1 زبان هشتم با عنوان My Nationality به مبحث بیان ملیت می‌پردازد. دانش آموزان در این درس ملیت‌های مختلف و نام کشورها را به انگلیسی یاد می‌گیرند. همچنین بیان سؤالات در مورد ملیت و پاسخ به آن‌ها نیز در این بخش از کتاب تدریس می‌شود. این درس تقریباً یک سوم نمرات را در دانلود نمونه سؤال زبان هشتم نوبت اول شامل می‌شود.
درس 2 زبان هشتم My Week  نام دارد که دانش آموزان در آن اوقات با اوقات مختلف روز، روزهای هفته و فعالیت‌هایی که افراد در طول هفته انجام می‌دهند آشنا می‌شوند. دانش آموز پس از پایان این درس باید بتواند در مورد فعالیت افراد در اوقات شبانه روز سؤال کند و یا به سؤالات در مورد آن‌ها پاسخ دهد.
درس 3 زبان هشتم My Abilities که در مورد توانایی‌های افراد است. در این درس دانش آموزان نام توانایی‌های مختلف مانند نقاشی کردن یا دوچرخه سواری و شنا را به انگلیسی یاد می‌گیرد و می‌آموزند که چطور در مورد آنها صحبت کنند.
درس 4 با عنوان My Health به بیان بیماری‌های مختلف و پرسش و پاسخ در مورد وضعیت جسمانی به انگلیسی می‌پردازد. دانش آموزان با عباراتی مانند Are you okay? / Why don’t you go to the dentist?/ No, I have a headache و … آشنا می‌شوند.

 

بارم بندی به چه شکل است؟

بارم بندی در دانلود نمونه سوال زبان هشتم نوبت اول بین این چهار درس تقسیم می شود ولی بارم درس 4 کمتر از سه درس اول است چرا که بیشتر معلمان این درس را بصورت کامل تا نوبت اول تمام نمی کنند.

امتحان نوبت اول زبان هشتم در چند سال اخیر به این شکل بوده است که 10 نمره امتحان کتبی، 5 نمره امتحان شنیداری و 5 نمره هم امتحان گفتاری است.

 

برای دانلود نمونه سوال زبان هشتم نوبت اول روی دکمه زیر کلیک کنید.

دانلود نمونه سوال زبان هشتم نوبت اول

 

 

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشه.

پیام شما ارسال شد