آدرس ورود به نسخه تحت وب اپلیکیشن شاد | لینک ورود به سایت شاد

آدرس ورود به نسخه تحت وب اپلیکیشن

0

آدرس ورود به نسخه تحت وب اپلیکیشن شاد | لینک ورود به سایت شاد

برای ورود به نسخه تحت وب اپلیکیشن شاد آدرس ورود به سایت شاد یعنی [ https://shadweb.iranlms.ir ] در مرورگر خود تایپ کنید. یا برای ورود فوری به وب سایت اپلیکیشن شاد روی ورود کلیک کنید.

10 مزیت استفاده از نسخه تحت وب اپلیکیشن شاد

در روزهای اخیر که هنوز نسخه ios اپلیکیشن شاد و نسخه تحت وب اپلیکیشن شاد هنوز منتشر نشده بود، صدای انتقادها نسبت به طراحی سایت اپلیکیشن شاد بلند شده بود.

 

10- مشکل کاربران گوشی آیفون و اپل تا حدودی حل شد

با انتشار نسخه تحت وب اپلیکیشن شاد مدارس  کاربران گوشی‌های اپل و آیفون که نمی‌توانستند نسخه اندرویدی را نصب کنند. حالا به راحتی می‌توانند با ورود به نسخه تحت وب اپلیکیشن شاد از تمامی امکانات شبکه اجتماعی دانش آموزان استفاده کنند.

9- آن‌هایی که موبایل نداشتند هم می‌تواند با کامپیوتر یا لپ تاپ وصل شوند

با رونمایی از وب سایت اپلیکیشن شاد آن‌هایی که موبایل نداشتند (چه گوشی اندرویدی و چه ios) به آسانی می‎‌توانند به آدرس ورود به سایت شاد مراجعه کنند. بنابراین نسخه تحت وب اپلیکیشن شاد یه مزیت برای کسانی است که موبایل ندارند.

8- مشکل نصب اپلیکیشن شاد ( نصب نشدن اپلیکیشن شاد ) از صورت مسئله پاک شد

در برخی موارد، اپلیکیشن شاد به دلایل مختلفی روی موبایل نصب نمی‌شد. و دلایل عدم نصب اپلیکیشن شاد روی موبایل عمدتا موارد زیر بود:

  • کم بودن حافظه تلفن همراه
  • پایین بودن ورژن اندروید گوشی‌ها
  • اجازه ندادن به نصب اپلیکیشن از منابع خارج از موبایل در setting
  • پر شدن داده‌های اپ استور و نیاز به پاک کردن داده‌ها از اپ استور
  • پر بودن کش‌های اپ استور و گوگل پلی در موبایل و نیاز به حذف کش‌های اپ استور و گوگل پلی
  • ناقص دانلود شدن نسخه‌ی apk

به هر حال با طراحی سایت اپلیکیشن شاد ویژه آموزش مجازی، امکان استفاده از نسخه تحت وب اپلیکیشن شاد میسر شد. برای استفاده از امکانات اپلیکیشن شاد [بدون نیاز به هیچگونه نصبی] با آدرس ورود به سایت شاد  استفاده کنید. آدرس ورود به سایت اپلیکیشن شاد را در بالا ذکر کردیم.

7- صفحه نمایش بزرگتر در نسخه تحت وب اپلیکیشن شاد

با ورود به نسخه تحت وب اپلیکیشن شاد می‌توان از صفحه با رزولوشن بیشتری استفاده کرد. گوشی‌ها صفحه خیلی کوچکی دارند، به واسطه ورود به وب سایت شاد دانش آموزان در تلویزیون‌های اسمارت می‌توان از صفحه نمایش بزرگتر اپلیکیشن شاد لذت برد.

6- سرعت بیشتر نسخه تحت وب اپلیکیشن شاد دانش آموزان

قطعا نسخه‌های تحت وب یا وب اپلیکیشن‌ها سرعت بیشتر و امکانات بیشتری دارند. اما این که آیا وب اپلیکیشن شاد سرعت بیشتری دارد یا نه جای سوال است. باید منتظر بمانیم و ببینیم که چه اتفاقی خواهد افتاد. اما با توجه به کاربران میلیونی وب سایت شبکه اجتماعی دانش آموزان انتظار می‌رود از سرور قوی‌تری استفاده کنند.

5- راحتی ارسال فایل‌های تولید محتوای آموزشی

معلمان و دبیران محترم که برای دانش آموزان خود تولید محتوای آموزشی تولید و تهیه کرده‌اند، در کامپیوتر راحت‌تر می‌توانند آن‌ها را بارگزاری کنند تا این که بخوان با موبایل کار کنند.

4- امکان اتصال به شبکه دانش آموزشی شاد در سراسر ایران

شما به واسطه نسخه تحت وب اپلیکیشن شاد در هر جای ایران که باشید می‌توانید به اپلیکیشن شاد متصل شود. حتی اگر موبایل شما خراب شد و یا لپ تاپ خود را فراموش کردید با خود ببرید، می‌توان با هر کامپیوتر، گوشی و لپ تاپ دیگری در هر خانه و کاشانه‎‌ای به شبکه اجتماعی دانش آموزان متصل شد.

3- امکان استفاده همه دانش آموزان یک خانواده

درسته نسخه‌های موبایلی هم این امکان رو دارند و همه دانش آموزان یک خانواده می‎‌‎توانند وارد حساب خود شوند. منتهی در نسخه وب اپلیکیشن شاد دانش آموزان بدون هیچ دغدغه می‌توانند وارد سامانه شده و از آموزشی مجازی مدرسه خود استفاده کنند.

2- امکان مراجعه در کافی نت‌ها

البته با توجه به وضعیت فعلی حاکم؛ بحث فاصله گذاری اجتماعی ممکن است کافی نت ها بسته باشد. به هر حال در وضعیت سبز که همه کافی نت ها باز است؛ با نسخه تحت وب می‌توان به اپلیکیشن شاد وصل شد و فعالیت‌های آموزشی خود را در آن انجام داد.

1-استفاده از محیط کاربرپسند با ورود به سایت شاد

ورود به سایت شاد خیلی آسان و در چند ثانیه امکان پذیر است. ما آدرس ورود به شاد را در ابتدای صفحه گذاشتیم.

نسخه تحت وب یعنی وب اپلیکیشن به عبارتی نسخه وب سایتی یک برنامه یا اپلیکیشن را وب اپلیکیشن یا نسخه تحت وب می‌گویند. برای شبکه اجتماعی دانش آموزان نیز چنین نسخه‌ای طراحی کرده اند.

نسخه تحت وب اپلیکیشن شاد در باب امکانات و سطح دسترسی با نسخه موبایل هیچ فرقی ندارد. منتهی در مورد سایر اپلیکیشن ها مثل اپلیکیشن‌های بورسی، نسخه تحت وب اپلیکیشن شاد امکانات بیشتری نسبت به نسخه موبایل اپلیکیشن خود دارد.

وقتی بحث تحت وب پیش می‌آید. دیگر لزومی برای نصب و یافتن فایل نصبی نیست. شما وارد آدرسی اینترنتی نسخه تحت وب نرم افزار شاد می‌شوید و از امکانات آن استفاده می‌کنید.

بلی – از آنجایی که هنوز نسخه آیفون یا نسخه ios برنامه شاد منتشر نشده است. بهترین گزینه همان استفاده از نسخه تحت وب شبکه اجتماعی شاد است.

مطالب مفید:

دانلود تولید محتوای آموزشی برای اپلیکیشن شاد مدارس

دانلود اپلیکیشن شاد آموزش پرورش APK و Ios و کامپیوتر

دانلود اپلیکیشن شاد برای دانش آموزان معلمان و مدیران [نسخه موبایل]

دانلود اپلیکیشن شاد، پرسش و پاسخ

دانلود اپلیکیشن شاد معلمان ios apk

ورود به سایت برنامه شاد آموزش پرورش + دانلود اپلیکیشن شاد معلمان

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشه.

پیام شما ارسال شد