تدریس خصوصی زبان در تبریز و 10 دلیل یادگیری انگلیسی

2

تدریس خصوصی زبان در تبریز

زبان انگلیسی یکی از زبان‌های محبوب در تبریز است. مردم این زبان را به چند دلیل برتر می‌دانند و به بچه‌هایشان این زبان را آموزش می‌دهند.

10 دلیل برای یادگیری زبان انگلیسی در تبریز

ما در زیر به مزیت‌های زبان انگلیسی و فواید استفاده از خدمات تدریس خصوصی زبان در تبریز اشاره می‌کنیم.

[alert-note]1- زبان انگلیسی آینده شغلی و کسب درآمد را تضمین می‌کند[/alert-note]

هر کسی در دنیای امروز زبان انگلیسی بلد باشد. برای کسب درآمد نمی‌تواند بهانه‌ای بیاورد. ما در مقاله زیر به روش‌های کسب درآمد با زبان انگلیسی اشاره کرده‌ایم.

اما در کشورهای خارجی چطور؟

اهمیت زبان انگلیسی در یک کشور خارجی بستگی به مقصد دارد. چنانچه شما در کشوری مثل انگلیس و ایالت متحده آمریکا باشید تنها تسلط به زبان انگلیسی کمکی به شما نمی‌کند. ولی اگر تخصص دیگری هم داشته باشید در چنین کشورهایی پول را پارو می‌کنید. اگر تخصص دارید و همچین فکری به سرتان زده انگلیسی یاد بگیرید.

اما اگر در کشوری مثل روسیه یا هر کشور دیگری زندگی کنید که زبان رسمی آن‌ها انگلیسی نباشد، به روش‌های رایج می‌توان درآمد کسب کرد. مثلاً تدریس خصوصی زبان یا ترجمه از راه‌های درآمد در کشورهای خارجی است. به هر حال کسب درآمد به کمک زبان انگلیسی یکی از دلایلی است که اهمیت آموزش زبان را نشان می‌دهد.

[alert-note]2- ادامه تحصیلات [/alert-note]

امروزه اخذ مدرک دکتری به داشتن مدرک زبان انگلیسی وابسته شده است. حتی اگر نخواهید در کشور خارجی دکتری بگیرید؛ باز هم در خود ایران به این مدارک نیازمندید.

همه ساله در داخل کشور آزمون‌های زبان انگلیسی برگزار می‌شود و برخی از آن‌ها مورد تأیید وزارت علوم است. خیلی از دانشجویان دکتری در سال‌های آخر به فکر اخذ مدرک زبان هستند. اما چون در طول چند سال زبان انگلیسی را رها کرده‌اند، در آزمون‌هایی مثل آزمون تولیمو، آزمون آیلتس و تافل شکست می‌خورند.

یادداشت: شما آینده نگر باشید و از ابتدا مهارت خود را در زبان انگلیسی رشد دهید و اگر روزی تصمیم گرفتید، مدرک Ph.D خود را بگیرید، انگلیسی برای شما مانعی نباشد، بلکه شما را در تحقیقات و نگارش مقالاتتان کمک کند.

[alert-note]3- مهاجرت[/alert-note]

اهل سفر هستید یا دوست دارید مهاجرت کنید؟

اگر دوست دارید برای چند روز یک سفر کوتاه داشته باشید، نیازی به اخذ ویزا نیست. ولی وقتی صحبت اقامت شود، باید ویزا بگیرید. اولین مدرک برای اخذ ویزا داشتن مدرک معتبری است که نشان دهد شما در کشور مقصد بتوانید با مردم ارتباط برقرار کنید. یا سندی را بخوانید و چیزی بنویسید. به عبارتی دیگر در چهار مهارت زبان انگلیسی که در زیر صحبت کرده‌ایم مهارت داشته باشید. (Reading, Speaking, Listening, Writing)

اگر کشور مقصد شما زبان انگلیسی را معیار قرار دهد. باید یکی از مدارک معتبر زبان انگلیسی مثل آیلتس (IELTS) یا تافل (TOEFL) را داشته باشید.

آزمون آیلتس و تافل دو آزمون بین المللی زبان است. این آزمون‌ها آنقدر مهم و با ارزش هستند که مدارک آن‌ها در اغلب دانشگاه‌ها مورد قبول است.

[alert-note]4- کنکور[/alert-note]

در ایران متاسفانه یا خوش بختانه یک آزمون ورود به دانشگاه داریم که به طور سراسری برگزار می‌شود. یکی از درس‌های این آزمون زبان انگلیسی است. اگر دانش آموز هستید، قطعاً درس زبان کنکور اطالاعات زیادی دارید. و خوب می دانید که درصد بالایی از داوطبان این درس را بدون پاسخ دادن رها می‌کنند.

البته این گروه از دانش آموزان کار شایسته‌ای می‌کنند. پاسخ دادن به سؤالات زبان کنکور برای دانش آموزان عادی کار سختی است. حتی برخی از سؤالات مثل ریدینگ زبان کنکور این مشکل را دوچندان می‌کند. اما این‌ها و همه اما و اگرهایی که در ذهن دارید، واقعیت ندارند.

شما کافی است مهارت‌های تست زنی و خواندن خود را در درس زبان انگلیسی تقویت کنید، در این صورت سؤالات زبان کنکور را در کمتر از زبان پیشبینی شده پاسخ می‌دهید.

آیا شما کنکوری هستید؟ یا دوست دارید دوباره در کنکور شرکت کنید و درصد بالایی بزنید؟

اگر به تدریس خصوصی کنکور نیاز دارید و در تبریز زندگی می‌کنید؛ پیشنهاد می‌کنم از خدمات تدریس خصوصی زبان در تبریز استفاده کنید. برای ثبت نام در کلاس خصوصی با ما تماس بگیرید.

مقالات خواندنی:

تست ریدینگ کنکور مجموعاً چند درصد است؟ (روش مطالعه)

تدریس خصوصی زبان در تبریز برای کنکوری‌ها

[alert-note]5- ترجمه[/alert-note]

ترجمه از زبان انگلیسی و ترجمه به زبان انگلیسی هم به دلیل کسب درآمد و هم به سبب تولید آثار علمی بسیار مفید است. خیلی‌ها ترجمه را یک هنر می‌دانند و آن را جدا از زبان تصور می‌کنند؛ درحالی که اینطور نیست. برای ارائه یک ترجمه خوب، مترجم باید به زبان مبدأ و مقصد آشنا باشد، متن و مقصود نویسنده را درک کنید و سپس محتوا را به زبان دیگر بیان کند.

از آن جایی که هر محتوای علمی، تجاری و … به زبان انگلیسی منتشر می‌شود. این زبان لازمه یک مترجم است. برای موفقیت در امر ترجمه لازم است زبان انگلیسی را آموزش دیده باشیم. از این رو خیلی از مترجمان انگلیسی را به عنوان زبان دوم یاد می‌گیرند.

[alert-note]6- تولید محتوا[/alert-note]

چند سالی است که تولید محتوا به یک شغل پردرآمد تبدیل شده است. تسلط به انگلیسی شما را در شغل تولید محتوا موفق می‌کند. اگر بتوانید به زبان انگلیسی تولید محتوا کنید؛ درآمد خوبی هم خواهید داشت. لذا فرصت را از دست ندهید و در ورکشاپ‌ها یا کلاس‌های تدریس خصوصی تولید محتوا به زبان انگلیسی شرکت کنید.

[alert-note]7- ارز دیجیتال [/alert-note]

خرید و فروش ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی‌ها در دنیای امروز یک بیزینس پردرآمد شده است. سال‌ها پیش کسی نمی‌توانست پیش بینی کند که چنین منبع درآمدی به وجود خواهد آمد. به هر حال در تبریز و بسیاری شهر‌های ایران افرادی هستند که از این راه امرار معاش می‌کنند. چنانچه شما هم در این کسب و کار هستید برای موفقیت بیشتر در کسب و کارتان باید به زبان انگلیسی هم آشنا باشید تا بتوانید اخبار و تحلیل‌ها را بخوانید و با تصمیمات حساب شده بر درآمد خود بیافزایید.

[alert-note]8- رزومه قوی [/alert-note]

اگر فردی هستید که به دنبال شغل می‌گردید یا برای موفقیت آکادمیک به رزومه قوی نیاز دارید. باید از الان به یکی از زبان‌های برتر دنیا عشق بروزید و کم کم آن را یاد بگیرید. چرا این زبان انگلیسی نباشد!؟

اگر از زبانی که انتخاب کرده‌ای مطمئنی می‌توانید در کلاس‌های تدریس خصوصی زبان در تبریز استفاده کنید. چ.ن این کلاس‌ها برآزنده شماست.

[alert-note]9- تماشای فیلم و سریال خارجی[/alert-note]

آیا همیشه از خواندن زیرنویس فیلم‌ها گله مند هستی!؟ و به افرادی که فیلم‌ها و سریال‌های انگلیسی را بدون زیرنویس می‌بینند غبطه می‌خوری!؟

رسیدن به مهارت تماشای فیلم و سریال بدون توجه زیرنویس کار آسانی است. اگر دوست دارید در طی جلساتی نمایشنامه فیلم‌های خارجی را با یک متخصص بررسی کنید، حتماً از کلاس‌های خصوصی زبان در تبریز استفاده کنید.

[alert-note]10- تماشای اخبار و برنامه‌های تلویزیونی[/alert-note]

اخبار دست اول و تماشای برنامه‌های تلویزونی در سینمای خانگی لذتی دارد که نمی‌توان توصیف کرد. بارها شده از این رسانه‌ها دیده‌ایم و بدون درنگ از آن‌ها گذشته‌ایم. تصور کنید که می‌توانستید آن‌ها را بفهمید. بعد به دوستانتان اخبار دست اول را می‌رساندید. چه عالی می‌شد. مگه نه!؟

مقالات خواندنی:

تست ریدینگ کنکور مجموعاً چند درصد است؟ (روش مطالعه)

تدریس خصوصی زبان در تبریز / تافل و آیلتس

تدریس خصوصی زبان در تبریز برای کنکوری‌ها

کنکور زبان 98 | 7 قانون ضروری برای دانش آموزان نظام 6.3.3

کنکور زبان 98 چه می‌شود؟ بخوانید و بدانید! روش‌ها و ترفندهای 98

۲ نظرات
  1. vidao.ir می‌گه

    عالی دمت گرم

    1. مدیر می‌گه

      سپاس

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشه.

پیام شما ارسال شد