تدریس خصوصی زبان در تبریز

تدریس خصوصی زبان در تبریز / چرا زبان انگلیسی؟ 

تبریز شهرین اولین‌هاست. ما هم برای اولین بار می خواهیم خدمات تدریس خصوصی زبان در تبریز را با شیوه جدید شروع کنیم. زبان انگلیسی را می توان یک علم گفت. علاوه بر مزایایی که در زندگی ما دارد، ممکن است در برخی از دوره‌های زندگی ما مثل یک راه میانبر یا یک برگه برنده‌ای برای ما باشد. 

زبان انگلیسی با بیش از 360 میلیون نفر متکلم در سراسر جهان بعد از زبان چینی ماندارین دومین جایگاه را به خود اختصاص داده است. 

اما این تنها دلیل ما برای یادگیری آن نیست. بلکه تسلط به زبان انگلیسی مزایایی دیگری دارد. که در زیر به آن‌‌ها اشاره می‌کنیم. 

 

1- مهاجرت 

آیا شما هم مهاجرت به کشورهایی دیگر را در ذهن دارید؟ آیا مدرک تافل (TOEFL) یا آیلتس (IELTS) گرفته‌اید؟ 

چقدر انگلیسی کار کرده‌اید؟ 

همیشه برای مهاجرت به کشوری دیگر به زبان بین المللی مثل انگلیسی نیاز خواهیم داشت. بنابراین از امروز برای مهارت‌های کلامی خود در زبان انگلیسی وقت صرف کنید. روزی به درد شما می‌خورد. اگر رفتنی هستید و باید در کمترین زمان ممکن مدرک آیلتس یا تافل بگیرید. می توانید با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان در تبریز آرزوی خود را محقق کنید. 

 

2- مسافرت 

حتما تا به حال دوست و آشنایتان با افراد خارجی مکالمه کرده‌است و شما هم در کنار او به دلیل نتوانستن یا عدم شجاعت در مکالمه زبان انگلیسی احساس شکست کرده‌اید. یادتان باشد مکالمه به زبان انگلیسی یک مهارت است و با تمرین و تکرار بدست می‌آید. حتی اگر دوستتان از آن مهارت خوبش استفاده نکند؛ به زودی فراموش می‌کند. 

 

افرادی که دوست دارند؛ طی جلسات فشرده به مهارت حداقلی برای صحبت با نیتیو اسپیکرهای زبان انگلیسی دست یابند می توانند از یک معلم خصوصی کمک بگیرند. با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان در تبریز به راحتی می‌توان مهارت مکالمه را بدست آورد. 

 

3- تحصیلات عالی 

من مطمئم در خانواده یا خیشاوندان شما افرادی هست که به سبب ناتوانی در اخذ مدرک پروفیشنسی در زبان انگلیسی روزگار را برای خود تیره و تار کرده‌اند. اگر چنین افرادی را سراغ دارید به آن ها مشاوره دهید تا در کلاس های تدریس خصوصی زبان در تبریز شرکت کنند. 

برخی آزمون‌هایی وجود دارد که مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات هستند. آن ها با شرکت در این دوره‌ها می توانند مدراک مورد نیاز را کرده و دورهن دکتری خود را با موفقیت به پایان برسانند. 

 

4- ترجمه 

ترجمه به دلایل فعالیت‌های آکادمیک و حتی کسب درآمد همیشه مورد استقبال قرار گرفته است. جهت شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی ترجمه در تبریز می‌توانید از آژانس کنکور کمک بگیرید. 

 

تدریس خصوصی زبان در تبریز برای کنکوری ها

آزمون کنکور سراسری و کسب بالاترین درصد در کنکور زبان

 

کنکور زبان امسال دستخوش تغییراتی زیاد خواهد بود. علی الخصوص درس زبان انگلیسی که کتاب‌های درسی را بروزرسانی کرده‌اند. ما در آژانس کنکور سعی خواهیم کرد شما را با انگلیسی واقعی آشنا کنیم. تا علاوه بر آزمون‌های جامعی مثل کنکور، بتوانید در زندگی خود نیز ازفرصت‌هایی که زبان انگلیسی در اختیار شما می گذارد؛ بهرمند شوید. 

کنکور زبان 98 چگونه خواهد بود؟ 

کنکور زبان 98 مثل سایر دوره‌ها نیاز به مهارت در زبان انگلیسی دارد. چنانچه تفاوتی هم با کنکور سال‌های قبل باشد شما با مسلح شدن به روش‌های تست زنی و کسب روش‌های ایدال مطالعه زبان انگلیسی می توانید در آن موفق شوید. برای موفقیت باید خود را باور داشته باشید و زمانی به این باور می رسید که تلاش کنید و گام‌های هوشمندانه بردارید. 

ما در مقالات زیر درباره کنکور زبان 98 گفته‌ایم:

کنکور زبان 98 | 7 قانون ضروری برای دانش آموزان نظام 6.3.3

کنکور زبان 98 چه می شود؟ بخوانید و بدانید! روش ها و ترفندهای 98

چگونه 8 سؤال بخش ریدینگ کنکور زبان 98 را درست پاسخ دهیم؟

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تبریز

بر کسی پوشیده نیست که برای موفقیتی تضمینی و سنجیده به یک راهنما و مدرس نیاز داریم. همه می دانیم و شنیده‌ایم که داشتن یک معلم خصوصی در درس‌هایی مثل زبان انگلیسی و عربی بسیار سودمند است. اما معلم هم می توان موفق شد کی میدونه!

به هر حال شما عزیزی که این مقاله را می خوانی تصیم داری که سنجیده گام برداری  زمان آزمون و خطا هم نداری! ما در آژانس کنکور تصمیم داریم از خود تعریف کنیم. شاید شما هم یکی از شاگردهای مصصم ما باشید و با هم برای کسب درصد بالا بجنگیم. 

 

نظر دادن بسته شده.