تدریس خصوصی ریاضی در تبریز

آموزش خصوصی ریاضی در تبریز

0

تدریس خصوصی ریاضی در تبریز

درس ریاضی یکی از چالش‌های دانش آموزان در مدرسه است. البته چالشی که همه‌ی دانش آموزان با آن دست و پنجه نرم می‌کند. شاید درسی مانند جغرافیا و ادبیات فارسی برای دانش آموزان زرنگ کلاس ساده باشد. ولی ریاضی این ظور نیست. شما چه دانش آموز کم تلاش و چه دانش آموز زرنگ باشید ریاضی یکی از دام‌های شکست شما می‌شود.

اما اگر برای آن وقت و انرژی بگذارید، قطعا در تمام پایه‌های تحصیلی و نهایتا در کنکور گوی سبقت را از رقیبان می‌ربایید. پس چرا برای درسی مهم مثل ریاضی وقت نمی‌گذارید؟ آیا مدرسه به چنین درس مهمی توجه نمی‌کند!؟ یا خود شما هستید که انگیزه ندارید؟ 

یادداشت: ما در آژانس کنکور، خدمات تدریس ریاضی در تبریز را به صورت نیمه خصوصی و خصوصی ارایه می‌دهیم. اگر شما هم فکر می‌کنید یک می‌تواند گره از مشکلات شما بردارد. از معلم خصوصی ریاضی کمک بگیرید. 

مزایای شرکت در کلاس تدریس خصوصی ریاضی در تبریز چیست؟

کلاس‌های خصوصی ریاضی کنکور 

هر دانش آموزی آرزوها و اهدافی در نظر دارد، که به واسطه کنکور قصد دارد به آن اهداف برسد. درس ریاضی کنکور و کسب درست مطلوب نباید مانعی در برابر رسیدن به هداف یک نوجوان باشد. همان‌ظور که می‌دانید کلاس‌های کنکوری ریاضی اهداف ویژه‌دارد که مهم‌ترین فعالیت‌هایی که در یک کلاس کنکوری ریاضی صورت می گیرید به شرح زیر است:

 • بررسی بودجه بندی ریاضی کنکور 
 • برنامه ریزی برای فصل‌های مهم ریاضی کنکور 
 • ارایه روش‌ها و ترفند‌های ریاضی کنکور 
 • بررسی سوالات سال‌های قبل 
 • تدریس حرفه‌ای بخش های مهم 
چنانچه دوست دارید به درصد مطلوبی در درس ریاضی برسید. البته یک مدرس کنکور ریاضی راه را به شما نشان می‌دهد. چنانچه شما 70 درصد آماده ما 30 درصد به سرعت موفقیت شما می‌افزایم. از این رو، شما باید معنای کلمه تضمین را متوجه شوید. 

شرکت در کلاس‌های خصوصی برای موفقیت در آزمون نهایی

تاثیر قطعی نمرات کتبی در نتایج کنکور دیگر شعار نیست. بلکه در کنکور 98 به میزان 30 درصد تاثیر مستقیم داشته است. شما چرا این فرصت بی‌نظیر را از دست بدهید. در صورتی که با یک دوره آموزش کامل می‌توانید بالاترین نمرات را در درس ریاضی کسب کنید. 

گروهی از دانش آموزان هم به دلیل کم کاری در طول سال‌تحصیلی نتوانسته‌اند در درس ریاضی قبول شوند. بنابراین شرکت در کلاس تدریس خصوصی ریاضی در تبریز  می‌توان گره از مشکل این گروه از دانش آموزان باشد. 

قبولی در آزمون‌های نوبت اول و نوبت دوم

آزمون‌های نوبت اول و دوم هم اهیمت زیادی دارند. گرچه پایه دهم و یازدهم در خرداد ماه به صورت نهایی برگزار نمی‌شود. اما موفقیت و کسب نمره قبولی در این پایه‌ها نیز ضروری است. پس فرصت را غنیمت بشمارید و در ماه‌های مانده به آزمون نوبت اول و دوم از یک معلم خصوصی کمک بگیرید. 

قبولی در آزمون شهریور ماه

شهریور ماه فرجه‌ای طلایی برای دانش آموزانی است که به دلایل مختلف نتوانسته‌اند در درس ریاضی نمره قبولی بگیریند. اگر در این دو ماه مانده به شهریور برنامه ریزی کنید، قطعا موفقیت کسب می‌کنید. کمک گرفتن از یک معلم خصوصی به تمام دغدغه‌های شما پایان می‌دهد. شما با خیالی راحت در کلاس های خصوصی ریاضی شرکت می‌کنید و به صورت تضمینی موفق می‌شوید. 

تدریس خصوصی ریاضی در تبریز
تدریس خصوصی ریاضی در تبریز

کنکوری‌های عزیز

درس ریاضی در کنکور ریاضی 99 و کنکور تجربی 99 و حتی یکی از درس‌های کنکور انسانی 99 است. هرچقدر پاسخ‌های صحیح شما در درس ریاضی بیشتر باشد، رتبه شما با مقیاس 1000 و بیشتر از رقیبان شما بهتر می‌شود. پاسخ دادن به سؤالات ریاضی با تمام سختی‌هایی که ظاهراً دارد، خیلی هم آسان و قابل درک است.

اگر پاسخ دادن به سؤالات درس ریاضی آسان بود، همه داوطلبان به آن پاسخ می‌دانند، بنابراین تنها برگ برنده افرادی که می‌خواهند رتبه‌های خوب بدست بیاورند، درس ریاضی است. به روش‌های مختلفی می‌توان در درس ریاضی موفق شد، مثلاً گوش دادن به معلم سر کلاس، داشتن جزوه خوب، شرکت در کلاس‌های تقویتی، خودآموزی، کتاب‌های کمک درسی، سی دی‌های آموزشی و معلم خصوصی ریاضی گزینه‌هایی است که می‌توانید امتحان کنید.

اما ما امروز درباره داشتن یک معلم خصوصی ریاضی صحبت می‌کنیم. شاید در فامیل‌ها و آشنایان شما افرادی هستند که معلم خصوصی ریاضی دارند و شما از مزایای داشتن معلم خصوصی ریاضی اطلاعات دارید. بنابراین ما فقط به چند مورد از آن اشاره می‌کنیم:

 • تدریس مفاهیم و درسنامه های ریاضی
 • بررسی نقاط ضعف و نقاط قوت داوطلب کنکوری
 • ارائه برنامه راهبردی برای کسب درصدهای تضمینی در درس ریاضی
 • بررسی و حل تست‌های ضروری
 • ارائه جزوه برای مطالعه داوطلب در خارج از وقت کلاس
 • رفع اشکلال و برطرف کردن نقاط ضعف داوطلب

کنکوری عزیز!

قطعاً می دانی که زمان تست زنی در کنکور و خصوصاً برای درس ریاضی محدود است. البته این نکته برای افرادی صدق می‌کند که برنامه و استراتژی دارند. برای مثال عده‌ای از وقت درس ریاضی برای پاسخ دادن به درس (شیمی و فیزیک) یا درس (شیمی، زیست و فیزیک) کم می‌کنند. از این رو، باید با احتیاط برخی از سرفصل‌های ریاضی را انتخاب و برای موفقیت در آن برنامه ریزی کرد. معلم خصوصی ریاضی در این موارد به شما مشاوره می‌دهد، کاملاً انعطاف پذیر است و با راهنمایی و مشاوره و تدریس درصد پاسخ‌های درست درس ریاضی شما را بالا می‌برد. این فقط یک نمونه از مزایای داشتن معلم خصوصی درس ریاضی است. آژانس کنکور خدمات تدریس خصوصی ریاضی در تبریز را به صورت کاملاً حرفه‌ای ارائه می‌دهد.

ویژگی مدرسان درس کنکور ریاضی آژانس کنکور

مدرسان کنکور ریاضی در تبریز، جزو بهترین‌های تبریز هستند، برخی از موارد قابل ذکر:

1- معلمان رسمی آموزش و پرورش

2- دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته آموزش ریاضی

3- تجربه تدریس کنکور ریاضی

4- باانگیزه و فعالیت مداوم در زمینه تدریس و سنجش

تدریس دروس ریاضی برای آزمون نهایی

والدین محترم،

آزمون‌های نهایی و تأثیر معدل درس ریاضی در نتایج کنکور 99، ممکن است شما و فرزندانتان را نگران کرده باشد. این نگرانی شما کاملاً قابل درک و تأمل است. اگر برای ترمیم نمره نهایی فرزندتان نمی‌توانید کاری انجام دهید، لزومی برای نگرانی نیست. اگر برای موفقیت فرزندتان و نمره نهایی او در درس ریاضی؛ از دستتان کاری بر می‌آید، چرا نگران هستید.

ما در آژانس کنکور فرزند شما را راهنمایی می‌کنیم، با آموزش ریاضی به روش‌های جدید و مؤثر نمره او را در آزمون نهایی درس ریاضی ارتقا می‌دهیم. با رفع اشکال و آموزش مباحث سخت ریاضی، حل نمونه سؤالات سال‌های قبل ارائه جزوه از سؤالات پر تکرار نمره فرزند شما را در آزمون نهایی درس ریاضی ارتقا می‌دهیم.

کلاس خصوصی ریاضی در تبریز برای دانش آموزان مستعد

والدین عزیز،

ممکن است فرزند شما علاقه زیادی به درس ریاضی داشته باشد و با تحسین و راهنمایی شما از رشد روزافزون او را شاهد باشید. اگر علاقه دارید استعداد او در درس ریاضی بیشتر رشد کند و در آزمون‌های مهم مدرسه موفق باشد، پیشنهاد می‌کنیم او را با راهنمایی مدرسان ریاضی بیشتر حمایت کنید. ممکن است در پایه‌های بالاتر، ارائه محتوای ریاضی برای خود شما سخت باشد. از این رو داشتن یک معلم خصوصی ریاضی در خانه و محل کارتان راه موفقیت را برای فرزندتان هموارتر کند.

کلاس تقویتی ریاضی برای دانش آموزان به صورت خصوصی و نیمه خصوصی در تبریز

تدریس خصوصی ریاضی در تبریز توسط مدرسان آژانس کنکور فقط به کنکور و آزمون‌های نهایی محدود نیست، ما مسئولیت درس ریاضی فرزندتان را به عهده می‌گیریم. متناسب با رشد تحصیلی او در مدرسه، محتوای آموزشی را در خانه، محل کار و موسسه به او تدریس می‌کنیم. با ارائه آزمون‌های استاندارد، میزان پیشرفت او را بررسی کرده و نقاط ضعف و نقاط قوت او را می‌سنجیم.

نگران نمرات دانش آموزتان در مدرسه نباشید، به کمک مدرسان با تجربه و محبوب آموزش و پرورش رشد تحصیلی فرزندتان را در درس ریاضی بیشتر می‌کنیم.

نوبت شما

برای استفاده از خدمات تدریس خصوصی ریاضی در تبریز با ما تماس بگیرید. شما ما در صفحه تماس با ما قرار دارد.

آژانس کنکور در شهر شما (تبریز) خدمات تدریس ریاضی را به صورت خصوصی و نیمه خصوصی ارائه می‌دهد. برای اطلاع از کلاس‌ها و شرایط تدریس خصوصی ریاضی در تبریز با ما تماس بگیرید.

مقالات خواندنی: 

بهترین استاد زبان در تبریز کیست؟

کنکور منحصراً زبان و 8 سوالی که داوطلبان باید بدانند!

ساختار کنکور زبان 98 با ساختار کنکور زبان 97 چه تفاوتی خواهد داشت؟

تدریس خصوصی زبان در تبریز و 10 دلیل یادگیری انگلیسی

لینک های مرتبط:

هیئت علمی ریاضی دانشگاه تبریز

teaching mathematics

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشه.

پیام شما ارسال شد