تدریس خصوصی زبان در تبریز برای کنکوری‌ها

0

تدریس خصوصی زبان در تبریز برای کنکوری‌ها

زبان انگلیسی یکی از زبان‌های تاپ در ایران است. آزمون‌های ورودی دانشگاه و کنکور زبان 98 از جمله آزمون‌هایی هستند که مهارت داوطلبان را در زبان انگلیسی می‌سنجند.

ما خدمات تدریس خصوص زبان در تبریز را کمی گسترده‌تر کردیم و علاوه بر تدریس آیلتس (IELTS) و تافل (TOEFL)، تصمیم داریم زبان انگلیسی را برای موفقیت در کنکور تدریس کنیم. این بار سعی داریم با یک پکیج فشرده داوطلبان را برای موفقیت در درس زبان راهنمایی کنیم.

 

تدریس خصوصی زبان در تبریز برای کنکوری‌ها

گرچه ما معتقدیم زبان انگلیسی را باید برای زبان انگلیسی خواند و ضروری‌ترین مهارت‌ها در هر زبانی مکالمه و متوجه شدن آن زبان است. ولی مخاطبان ما در آژانس کنکور درخواست کردند که یک دوره فشرده کنکور زبان 98 را در تبریز برگزار کنیم.

 

کنکور زبان 98 / چگونه درصد بالایی بزنم؟

کنکور زبان 98 مثل دو روی سکه با کنکورهایی دیگر هم شباهت دارد هم تفاوت. امثال سؤالات مطابق کتاب‌های جدید طراحی می‌شوند. اما این نمی‌تواند دلیلی بر سختی سؤالات باشد. شرایط برای همه داوطلبان یکسان است. اما نحوه درس خواندن، منابع و روش‌های تست زنی کمی متفاوت‌تر خواهد بود.

در کتاب جدید گرامر اهمیت خود را از دست داده و کمتر به آن پرداخته شده ولی نکات ریز قابل تأمل است. متخصصان حوزه تدریس بر این باورند که باید ( Focus on Form) را معیاری برای تدریس گرامر بدانیم. آموزش پرورش هم این نکته را در تدوین کتاب‌های خود در نظر گرفته است. پس گرامر خواهیم داشت، ولی نه به اندازه سال‌های قبل!

ما در آژانس کنکوربه نظر آموزش پرورش هم بسنده نکرده‌ایم. و تلاش کرده‌ایم مهمترین نکات گرامری که ممکن است در سؤالات کنکور زبان 98 روبه رو بشیم را جمع بندی کنیم. اما گرامر زبان انگلیسی در کنکور زبان 98 هر چه باشد قطعاً در دفترچه کنکور درصد خیلی کمی نسبت به سال گذشته به خود اختصاص می‌دهد. پس چه چیزی در کنکور زبان 98 اهمیت پیدا می‌کند؟

 

مکالمه و سوال‌های ترکیبی در قالب مکالمه

کمتر چیزی که در سال‌های قبل به آن توجه می‌شد، مکالمه و دیالوگ‌ها بود. پیش بینی می‌کنیم در سال جاری سوالاتی در قالب مکالمه هم شاهد باشیم.

 

ریدینگ کنکور زبان

کنکور و هر آزمون دیگری مثل آیلتس و تافل بخش ریدینگ دارند. ریدینگ مجموعه‌ای از مهارت‌ها و دانش زبانی داوطلبان را می‌سنجد. به نظر می‌رسد قسمت سخت آزمون‌ها همان ریدینگ است. خصوصاً در کنکور و آزمون‌هایی که محدودیت زمانی هم هست، پاسخ دهی به آن را مشکل‌تر می‌کند.

شرایط برای همه یکسان است، اما فاکتورهایی وجود دارد که بعضی آن را دارند و قوی سبقت را از بقیه می‌ربایند.

ما در مقاله زیر در مورد مهارت‌های تست زنی ریدینگ کنکور صحبت کرده‌ایم:

چگونه 8 سؤال بخش ریدینگ کنکور زبان 98 را درست پاسخ دهیم؟

 

تدریس خصوص زبان در تبریز

داشتن یک مدرس زبان و بهره گیری از راهنمایی‌های آن می‌تواند مؤثر باشد. چنانچه شما هم فردی با اراده قوی باشید و تلاشگر هستید پیشنهاد می‌کنیم یک معلم خصوصی زبان هم داشته باشید.

آژانس کنکور برای بار اول در شهرهای تهران، تبریز و زنجان مدرس زبان معرفی می‌کند. جهت هماهنگی بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

 

5 مزیت کلاس کنکور زبان در تبریز

1- آموزش تمامی روش‌های تست زنی در کنکور زبان

2- تدریس روش‌های خواندن متن ریدینگ 

3- حل 10 سال سوالات کنکور زبان

4- تدریس مهارت‌های لازم برای سریع خوانی 

5- ارایه تمرین‌های مناسب برای تقویت 

6- آموزش فشرده گرامر

7- آموزش روش‌های پاسخ به کلوزتست

تدریس خصوصی زبان در تبریز 

دوره فشرده 20 جلسه است به شرح زیر است: 

5 جلسه آموزش لغت 

7 جلسه ریدینگ 

5 جلسه کلوز تست 

3 جلسه گرامر 

 

کنکوری‌های عزیز هم می‌توانند از خدمات آموزشی در آموزشگاه استفاده کنند. هم می‌توانند در منزلی شخصی خود از معلم خصوصی کمک بگیرند. 

 

برای شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی زبان در تبریز با ما تماس بگیرید. 

 

مقالات خواندنی: 

کنکور منحصرا زبان و 8 سوالی که داوطلبان باید بدانند!

ساختار کنکور زبان 98 با ساختار کنکور زبان 97 چه تفاوتی خواهد داشت؟

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشه.

پیام شما ارسال شد