دانلود نمونه سوال امتحانی زبان دهم (جدید) با فرمت ورد Word

0

 

 

آزمون زبان دهم نوبت دوم

 

 

 

 

دانلود نمونه سوال امتحانی زبان دهم (انسانی – ریاضی – تجربی)

طرح نمونه سوال زبان دهم (انسانی – ریاضی – تجربی) در بازه‌های زمانی متفاوت از اهمیت زیادی برخوردار است. خصوصا که کتاب‌های جدید التالیف سبکی کاملا متفاوت از سبک‌‎های قدیم دارند.

برای نمونه 

این نمونه سوال مخصوص نوبت دوم – خرداد 98 طراحی شده است. برای دریافت این نمونه سوال با فرمت (Word) + پاسخنامه و ریزبارم

دانلود نمونه سوال زبان دهم خرداد ماه
دانلود نمونه سوال زبان دهم خرداد ماه

دانلود نمونه سوال زبان دهم خرداد ماه
دانلود نمونه سوال زبان دهم خرداد ماه

دانلود نمونه سوال زبان دهم خرداد ماه
دانلود نمونه سوال زبان دهم خرداد ماه

[alert-note]دانلود نمونه سوال زبان دهم نوبت دوم – خرداد ماه 98 + طراحی شده در تاریخ 20 اردیبهشت 1399 + پاسخ نامه و ریز بارم 

برای دانلود این نمونه سوال جدید زبان دهم (مخصوص خرداد ماه 98) در فرمت WORD با سربرگ مخصوص آموزش و پرورش روی دکمه خرید کلیک کنید. 

نمونه سوال زبان دهم کاردانش 

[alert-note]دانلود نمونه سوال زبان دهم کاردانش نوبت دوم – خرداد ماه 98 + طراحی شده در تاریخ 20 اردیبهشت 1398 + پاسخ نامه و ریز بارم 

برای دانلود این نمونه سوال جدید زبان دهم کاردانش (مخصوص خرداد ماه 98) در فرمت WORD با سربرگ مخصوص آموزش و پرورش روی دکمه خرید کلیک کنید. 

 

نمونه سوالات سایر پایه‌ها

( خرداد ماه )

هفتم هشتم نهم
دهم یازدهم  دوازدهم

 

 

در کتاب جدید زبان دهم، آموزش زبان انگلیسی را به 4 مهارت «Speaking» «Listening» «Reading» «Writing» دسته بندی کرده‌اند. این یک اتفاق بسیار خوبی است.

کتاب‌های قدیمی درس زبان، انعطاف لازم را نداشت. به مباحث حاشیه‌ای بیشتر پرداخته شده بود. اما کتاب‌ های جدید آموزش زبان هدف از یادگیری زبان را برجسته کرده است.

سنجش و ارزشیابی در کتاب زبان انگلیسی پایه دهم

به علت تغییر در نوع آموزش، سنجش و ارزشیابی این درس تغییرات  زیادی را می طلبد. سجش هر یک از مهارت‌های بالا نیاز به تنوع سوالات و ساختار مطلوب دارد. کمرنگ شدن مباحث گرامری و توجه بیشتر به ریدینگ و سایر مهارت ها بارم بندی سوالات زبان دهم را نیز تغییر داده است.

بارم بندی سوالات زبان دهم

در بخشنامه جدید آموزش و پرورش مصوب سالتحصیلی 97-98 دو مهارت اسپیکینگ و لیسینینگ به صورت شفاهی و مهات ریدینگ و رایتینگ به صورت کتبی مورد ارزشیابی قرار می‌گیرد.

آزمون کتبی 12 نمره و آزمون شفاهی 8 نمره دارد.

دانلود نمونه سوال امتحانی زبان دهم درس به درس

زبان دهم کلا 4 درس دارد. برای رشته های کاردانش 2 درس در سال دهم و 2 درس در سال یازدهم تدریس می‌شود. برای بقیه رشته‌ها کل کتاب تدریس می شود. 

کتاب زبان دهم چهار 2 بخش خیلی مهم دارد. در شروع هر درس یک مکالمه Conversation و بعد از آن یک متن Reading وجود دارد. موضوعات کتاب جدید و جذاب هستند. ما در آژانس کنکور نمونه سوال امتحانی زبان دهم درس به درس را گرداوری کرده‌‌ایم. همه سوالات مطابق آخرین بارم بندی مصوب آموزش و پرورش طرح شده‌اند. سوالات استانداری طرح شده که مکمل یک تدریس متوسط و خوب هستند. به عبارتی دیگر با برگزاری این آزمون دانش آموزان مباحث کتاب را بار دیگر یاد می‌گیرند. 

ما برای ارزشیابی این درس نمونه سوال امتحانی زبان دهم درس به درس را در این صفحه گرداوری کرده‌ایم. برای  دانلود نمونه سوال امتحانی زبان دهم درس به درس می‌توانید به صورت جدا یا به صورت یک پکیج نمونه سوالات را در این صفحه خرید و دانلود کنید. 

دانلود نمونه سوال امتحانی زبان دهم درس اول

درس اول کتاب زبان دهم درباره حفظ طبیعت است. عنوان این درس را «Saving Nature» نامگذاری کرده‌اند. مکالمه درس 1 زبان دهم درباره بازدید از یک موزه است. لغت‌های پرکاربرد و نگاهی متفاوت به حفظ طبیعت از نقاط قوت این درس است. 

ریدینگ درس اول زبان دهم درباره حیوانات در حال انقراض صحبت کرده است. این در حالی است که دانش آموزان از راه کارهای حفظ محیط زیست هم آشنا می‌شوند.  

بخش Writing در کتاب زبان دهم مربوط به اسم هاست. در این قسمت از کتاب اسامی جمع و مفرد توضیح داده شده است. دانش آموزان با شناخت نشانه‌های اسم این بخش را پاسخ می‌دهند.

در بخش Pronunciation کتاب زبان دهم درس 1 در مورد آهنگ افتان جملات صحبت شده است.

در بخش گرامر با کاربرد (be going to) و Will آشنا می‌شویم. کتاب به طور روشن فرق بین این دو زمان را توصیف کرده است. دبیران محترم در صورت نیاز می‌توانند با آوردن مثال‌های دیگر این موضوع را بیشتر بسط دهند. ولی با توجه به دیدگاه جدید در حوزه تدریس گرامر، نباید بیشتر از جزئیات کتاب درسی؛ به این موضوع پرداخت. 

دانلود نمونه سوال امتحانی زبان دهم درس دوم

درس دوم زبان دهم درباره شگفتی‌های خلقت یا «Wonders of Creation» است. در این درس با نام سیاره‌ها آشنا می‌شیم. واژه‌های جدیدی هم درباره بدن انسان و اسامی پرکاربرد وجود دارد. Reading درباره مایع به اسم خون است. 

چیزی جالبی که در بخش گرامر درس 2 زبان دهم آمده درباره صفت‌هاست. صفت‌ها 3 نوع هستند. در این درس با صفت‌های عالی و صفت تفضیلی نیز آشنا می‌شویم. نحوه ساخت این صفت‌ها و علامت شناسایی آن ها از نکات مهم گرامری در این درس است. 

طرح سوال زبان دهم یا نمونه سوال امتحانی زبان دهم درس دوم از لحاظ کمیت خیلی کم است. آن هم به سبب جدید بودن کتاب‌های درسی است. ما در آژانس کنکور توسط اساتید مجرب برای درس 2 زبان دهم آزمون آمده کرده‌ایم. این نمونه سوال در عین آسان بودن به تمام نکات مهم و مباحث کلیدی درس 2 پرداخته است. 

برای دانلود نمونه سوال امتحانی زبان دهم درس دوم با فرمت (Word) به دکمه خرید کلیک کنید. این نمونه سوال زبان دهم با سربرگ بسیار عالی برگزاری آزمون در مدارس مناسب است. 

دانلود نمونه سوال امتحانی زبان دهم درس سوم

آخرین درس زبان دهم درباره ارزش دانش و دانایی « The Value of Knowledge » است. در مکالمه این درس درباره دانشمندان معروفی ایرانی صحبت شده است. اما جالب‌ترین بخش این درس ریدینگ است است. عبارت «No Pain No Gain» که معادل عبارت «نابرده رنج گنج میسر نمی‌شود» است، پیام‌های بسیار خوبی دارد و انگیزه دانش آموزان را برای کتاب خوانی و علم بیشتر می‌کند. 

در گرامر این درس به زمان « گذشته کامل» اشاره شده و تمرین‌های بسیار روشنی هم ارایه داده‌اند. 

ما در آژانس کنکور برای درس 3 کتاب زبان دهم نمونه سوالی بسیار مناسبی را تدوین کرده‌‌ایم. معلمان، مربیان و دانش آموزان پایه دهم زبان می‌توانند از این نمونه سوال استفاده کنند. 

برای دانلود نمونه سوال امتحانی درس 3 زبان دهم می‌توانید با کلیک بر دکمه خرید آن ها را با فرمت Word تهیه کنید. 

دانلود نمونه سوال امتحانی زبان دهم نوبت اول (دی ماه)

دانلود نمونه سوال زبان انگلیسی دهم – نوبت اول

دانلود نمونه سوال امتحانی زبان دهم نوبت دوم (خرداد ماه)

سایر محتوای دیجیتال در آژانس کنکور 

دانلود نمونه سوال امتحانی زبان هشتم درس به درس + نوبت اول و دوم

دبیران محترم؛

ما در آژانس کنکور برای دانش آموزان پایه هشتم هم سوالات بسیار استانداردی را طرح کرده‌ایم. برای تهیه آن ها با فرمت ورد به لینک بالا کلیک کنید. 

دانلود نمونه سوال زبان دوازدهم (بروزرسانی جدید 1399)

معلمان عزیز پایه دوازدهم زبان انگلیسی؛ 

ما مثل این پیج، برای زبان دوازدهم هم نمونه سوالات بینظیری آماده کرده‌ایم. برای تهیه نمونه سوال زبان دوازدهم می‌توانید به لینک بالا کلیک کرده و آن‌ها را تهیه کنید. این سوالات همگی با فرمت Word و قابل تغییر هستند. 

دانلود نمونه سوال امتحانی زبان هفتم درس به درس (جدید)

زبان هفتم و درس پایه برای دانش آموزان هفتم است. آزمون خوب در این پایه برای ایجاد انگیزه در دانش آموزان نقش کلیدی دارد. شما می‌توانید این نمونه سوالات را درس به درس ببینید و آن ها را با فرمت Word تهیه کنید. 

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشه.

پیام شما ارسال شد